Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
14/04/2012 - 20:40

I liga piłki nożnej. Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 1:1

Piłkarze Kolejarza Stróże zremisowali w Bydgoszczy z Zawiszą 1:1. Kontuzji nabawił się Dawid Szufryn, który po dłuższej przerwie wybiegł na ligowy mecz i go nie ukończył.
Zawisza Bydgoszcz – Kolejarz Stróże 1-1 (0-1)
0-1  Janusz Wolański 3, 1-1 Paweł Oleksy 62.
Żółte kartki: Kukol - Stefanik, Nitkiewicz, Cichy, Kowalczyk, Wolański. Czerwona kartka: Nitkiewicz 55 (druga żółta).
Zawisza: Witan - Cuper, Hrymowicz, Skrzyński, Oleksy - Zawistowski (45 Ekwueme), Strąk (46 Błąd), Kukol (63 Wójcicki), Geworgian - Masłowski, Leśniewski.
Kolejarz: Sobański - Szufryn (45 Bocian), Nitkiewicz, Stefanik, Chrapek (76 Rupa), Markowski - Cichy, Gryźlak, Kowalczyk - Walęciak, Wolański (89 Cebula).
Kibice z Bydgoszczy gwizdami pożegnali schodzących do szatni swoich pupili. Po prostu nie byli zadowoleni z remisu. Z punktu natomiast powinni cieszyć się „kolejowi”, którzy gola zdobyli na samym początku meczu. Gryźlak idealnie dośrodkował do Walańskiego, a temu zostało tylko skierować piłkę do siatki gospodarzy.
Kolejarz przez większą część spotkania skutecznie oddalał grę od własnego pola karnego, a Zawisza dawał sobie radę do 30 metra od bramki przyjezdnych. Jednak w 61. min goście powinni mieć pretensje do swojego bramkarza, kiedy przy rzucie rożnym popełnił błąd i było 1-1. Przypomnijmy, że mecz z trybun musiał oglądać trener ze Stróż Przemysław Cecherz, który po meczu z GKS-em Katowice (niesportowe zachowanie) otrzymał karę i nie mógł usiąść na ławce rezerwowych. Zespół prowadził szkoleniowiec bramkarzy Waldemar Piątek. Dodajmy jeszcze, że po jednym ze starć kontuzji nabawił się Dawid Szufryn, który po dłuższej przerwie wybiegł na ligowy mecz i go nie ukończył.