Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 27 listopada. Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
30/04/2019 - 17:30

To już koniec krótkiej prezesury. Tomasz Michałowski pożegnał się z Sandecją

Po niespełna roku piastowania stanowiska prezesa klubu Tomasz Michałowski postanowił zrezygnować z szefowania Sandecji. Na konferencji prasowej podsumował swoją pracę.

- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować sądeckim mediom za to, że ten ostatni rok współpraca układała nam się naprawdę dobrze. Zdecydowanie więcej było tych pozytywnych wiadomości, na pewno do tego przyczyniła się dobra postawa naszych piłkarzy, którzy dzisiaj zajmują czwarte miejsce w 1 lidze.  Wszystko wskazuje na to, że w najgorszym wypadku taką pozycję zajmą, a będą walczyli jeszcze o ten najniższy stopień podium - powiedział na rozpoczęcie Tomasz Michałowski.

Podziękowania znalazły się również na koniec konferencji. - Korzystając z okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować. Wygląda to w ten sposób, że jak w każdej firmie prezes firmuje pewne rzeczy, ale tak naprawdę najcięższą pracę tutaj wykonują osoby, które na co dzień pracują w klubie. Ta nasza drużyna nie jest zbyt liczna, ale można powiedzieć jest bardzo zgrana i dziękuję wszystkim, którzy przez ten niemal rok mi w klubie pomagali - podsumował były już nowosądeckiego prezes klubu.

Nowym prezesem klubu będzie Artur Kapelko, który w przeszłości pracował między innymi w Jagielloni Białystok, Górniku Łęczna, Zagłębiu Lubin oraz we władzach Polskiego Związku Piłki Nożnej.

MŚ ([email protected]). Film: Miłosz JańczykDziękujemy za przesłanie błędu