Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
20/08/2015 - 08:56

Kickboxing. Sądeczanki szlifują formę. „Złoty medal w zasięgu”

We wtorek w ośrodku zakopiańskiego COS-u zakończyła tygodniowe zgrupowanie Kadra Narodowa Juniorów i Juniorek w kickboxingu w wersji full contact.
Był to ostatni element przygotowań przed rozpoczynającymi się w sobotę 22 sierpnia Mistrzostwami Starego Kontynentu Kadetów i Juniorów w kickboxingu w hiszpańskim San Sebastian.

Co ważne, wśród kadrowiczek nie mogło zabraknąć sądeckich wojowniczek z UKS Evan Nowy Sącz w osobach Ewy Cichoń kat.52 kg i Jolanty Cichoń kat.+60 kg. - Występ naszych reprezentantek powinien skutkować zdobyciem dwóch krążków z europejskiego czempionatu. Liczymy na co najmniej jeden złoty medal - mówi trener UKS Evan Krzysztof Bulanda.

- Zawodniczki bardzo dobrze przepracowały okres wakacyjny, a co najważniejsze obyło się bez kontuzji. Teraz trzymamy kciuki za reprezentantki Nowego Sącza. Od niedzieli w Zakopanem przebywa również reprezentacja seniorek w full contactcie gdzie mamy naszą reprezentantkę Ewę Bulandę kat.48 kg. Zgrupowanie kadry seniorek i seniorów stanowi element przygotowań do listopadowych Mistrzostw Świata, które odbędą się w Irlandii – dodaje Bulanda.

(RSZ)
Źródło: (KB)
 


Dziękujemy za przesłanie błędu