Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
26/04/2017 - 11:30

Klub Fight House wykopał aż pięć medali w Mistrzostwach Polski!

Klub Fight House Nowy Sącz przywiózł aż pięć medali z Mistrzostw Polski w kickboxingu, które odbyły się w miniony weekend Nowym Targu! Turniej był dla nowosądeczan eliminacją do kadry Polski. Złoty medal i tytuł mistrza Polski dla naszego miasta zdobył Bartek Wójcik w kategorii wagowej do 57 kilogramów kolejno pokonał zawodników z Łodzi i Poznania!

Trzy brązowe medale przypadły: Marcinowi Mazurkiewiczowi (kat. wagowa do 75 kg), który pokonał kolejno rywali z Piotrkowa Trybunalskiego i Oświęcimia. Na tym jego droga po zwycięstwo się zakończyła - Mazurkiewicz odpadł z turnieju nie przegrywając walki. Po prostu nie zmieścił się w limicie ważenia przed walką półfinałową.

Arkadiusz Rolka 67 kg który zadebiutował w ringu, pokonał przeciwnika z Torunia, powodu kontuzji nogi musiał wycofać się z turnieju. Kamil Janik 86 kg  szczęśliwie znalazł się w półfinale, ale uległ doświadczonemu przeciwnikowi. Bez medalu, ale z bezcennym doświadczeniem wrócili Daniel Majka i Kamil Chruślicki.

Sądecka ekipa miała być liczniejsza, ale ostatecznie z różnych względów (kontuzje, praca) nie wystartowała ósemka zawodników.

Wszyscy zawodnicy szkoleni są przez zawodowego Mistrza Świata Rafała Dudka.

ES [email protected] Fot.: archiwum klubu