Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
26/04/2016 - 12:25

Kryniczanie najlepsi w unihokeju. Zgarnęli puchary

W hali sportowej MOSiR w Nowym Sączu rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w unihokeju dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W obu kategoriach najlepszymi zawodnikami okazali się reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju.

W zawodach wystąpiły cztery zespoły dziewcząt (SP nr 2 w Krynicy-Zdroju, SP nr 2 w Ptaszkowej, SP w Zagorzynie i SP w Trzetrzewinie) oraz cztery drużyny chłopców (SP nr 2 w Krynicy-Zdroju, SP nr 2 w Ptaszkowej, SP w Zagorzynie i SP w Rąbkowej). Zawodnicy grali systemem "każdy z każdym", dwa razy po sześć minut.

Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego, zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, zdobyła reprezentacja SP nr 2 w Krynicy-Zdroju. Jej drużyny uzyskały tym samym awans na zawody wojewódzkie. Nagrody wręczył zwycięzcom przewodniczący Komisji Turystyki i Sportu Rady Powiatu Nowosądeckiego Stanisław Sułkowski.

Zwycięska drużyna dziewcząt występowała w składzie: Anna Baran, Wiktoria Chrzanowska, Kaja Kożuch, Anna Łukaszyk, Hanna Mikołajczyk, Aleksandra Musz, Emilia Nosal, Natalia Nosal, Julia Płachecka.

W zespole chłopców znaleźli się: Maciej Gawęcki, Szymon Kiełbicki, Bartosz Kotowicz, Jan Krok,  Marcin Kuzak, Kacper Motyka, Albert Popiela, Wiktor Reguła, Igor Ruszel, Mikołaj Śliwiński, Patryk Nowak i Igor Zborowski.

(m)

Fot. Archiwum Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Powiatu Nowosądeckiego

Unihokej_mistrzostwa


Dziękujemy za przesłanie błędu