Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 22 września. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
22/08/2017 - 13:00

Lało jak z cebra, a oni brali przeszkody na koniach [ZDJĘCIA]

Choć z nieba lał się deszcz i trzeba było walczyć ze stresem, zabawa była znakomita. Tak o zawodach jeździeckich w skokach z przeszkodami AMIGO CUP 2017 rozegranych w Tyliczu mówią zgodnie wszyscy zawodnicy.

Zawody jeździeckie w Tyliczu na Farmie LaMa przyciągnęły tłumy miłośników koni. Młodzi zawodnicy, pasjonaci zmagali się ze stresem i deszczem, ale dla wszystkich była to świetna zabawa.

Najpierw uczestnicy zostali wpisani na listę, potem była prezentacja koni i przegląd weterynaryjny. W południe  wszyscy jeźdźcy i ich wierzchowce byli gotowi do startów.

Zawody rozpoczęła konkurencja skoków o wysokości 50 cm, a pogoda nie zgasiła ducha sportowego- o wygraną walczyło 9 osób w kategorii 50 cm, 9 osób w kategorii 70 cm, oraz 9 osób na 80 cm.

Po ogłoszeniu wyników i rozdaniu nagród (gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!), zarówno uczestnicy jak i wszyscy obecni mogli udać się do restauracji na ciepły posiłek, lub zjeść coś prosto z grilla.

Wydarzenie było częścią Amigo Cup- Sądeckiego Turnieju Jeździeckiego, organizowanego przez stajnie Łabowa, NOR&NOS, Farma LaMa, Reve i OHiJ TARA.

Następne zawody odbędą się 24 września, tym razem gospodarzem będzie  MON Reve- Nowy Sącz. Wszystkim zawodnikom szykującym się do następnego startu życzymy wytrwałości w treningu i powodzenia na kolejnych zawodach.

H.B 

Zawody jeździeckie w Tyliczu
Zawodnicy brali przeszkody w deszczu
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________