Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
03/04/2012 - 11:02

Mecz Rosja-Chorwacja. Akcja charytatywna dla Artura

Do meczu międzypaństwowego Rosja-Chorwacja w siatkówce kobiet zostały dwa tygodnie. Już w pierwszym dniu zostało zarezerwowanych ponad połowa wejściówek.- Niestety już niewiele biletów zostało dla kibiców, którzy chcą obejrzeć ten mecz – opowiada inicjator przedsięwzięcia Dariusz Grzyb. – Pierwsze spotkanie odbędzie się 25 kwietnia w Nowym Sączu, a trzy dni później obie ekipy spotkają się w Mielcu.

Wszyscy kibice, którzy chcieliby nabyć bilet wstępu na mecz w Nowym Sączu proszeni są o dokonanie rezerwacji pod adresem emailowym; [email protected]. Ilość biletów na to spotkanie jest ograniczona.

- W trakcie spotkania planujemy akcję charytatywną dla naszego kolegi Artura Kamieńskiego, który niedawno uległ groźnemu wypadkowi – dodaje Dariusz Grzyb. -  Wierzę, że uda się nam zebrać na tyle ciekawe upominki, które z powodzeniem wystawimy na licytację.

Warto wiedzieć, że Rosjanki będą w Polsce przygotowywać się do

turnieju kwalifikacyjnego, do Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Jak poinformował PAP menadżer sportowy Andrzej Grzyb Rosjanki zaplanowały zgrupowanie w Kielnarowej (miejscowość nieopodal Rzeszowa) w dniach 22-29 kwietnia. W tym samym miejscu były już dwa razy na zgrupowaniu. Teraz postanowiły wrócić do szczęśliwej dla nich Kielnarowej. Kierownictwo reprezentacji Rosji jest przekonane o tym, że drużyna zagra na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie… Rosjanki miały grać z reprezentacją Polski, ale w tureckim turnieju są w jednej grupie i ostatecznie biało-czerwone zmierzą się z Niemkami.

Kontynentalny turniej kwalifikacyjny siatkarek do IO w Londynie odbędzie się w dniach 1-6 maja w Ankarze. Polki w jednej grupie zagrają z Serbią, Rosją i Holandią. W drugiej będą rywalizować Niemcy, Turcja, Bułgaria oraz Chorwacja. Kwalifikację olimpijską uzyska tylko zwycięzca.

(JEC)Dziękujemy za przesłanie błędu