Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 22 czerwca. Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
07/03/2013 - 17:43

Mistrzostwa „Elektryków” w narciarstwie alpejskim i Snowboardzie

Przy pięknej słonecznej pogodzie, młodzież sądeckiego „Elektryka” podsumowali projekt „Alpejczykiem każdy zostać może II„ realizowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.


- Finałem całego przedsięwzięcia były zawody w narciarstwie i snowboardzie, rozegrane na stoku narciarskim „RyterSki” w Rytrze, w których brało udział ponad 50 uczniów szkoły. – opowiada nauczycielka WF Ewa Bereś. - Mimo, iż warunki śniegowe nie rozpieszczały uczestników zawodów (było ciepło, mokry śnieg) wszyscy starali się pokonać slalom jak najszybciej i osiągnąć najlepszy czas.
Rywalizacja była bardzo zacięta zwłaszcza w kategorii chłopców, których umiejętności można ocenić wysoko.
- Oceniając projekt i zawody można powiedzieć, że każda forma aktywnego spędzenia wolnego czasu sprzyja integracji uczniów – dodaje Ewa Bereś – Ruch rozwija sprawność fizyczną, ale pozwala również podziwiać piękno naszej ziemi sądeckiej
Projekt i zawody zostały zorganizowane dzięki zaangażowaniu Zarządu klubu UKS „Błyskawica” oraz nauczycieli wychowania fizycznego ZSEM – Ewa Bereś, Laura Wontorczyk, Marek Grzegorczyk i Andrzej Kumor.
Nagrody dla najlepszych wręczał wicedyrektor szkoły Zbigniew Kudlik.

Wyniki końcowe

Slalom mężczyzn - narty:

1.    STANISŁAW RUSNAK           4 E      00:39,80

2.    MARIUSZ WIERNY             4 G      00:39,85

3.    MATEUSZ POREMBA            1 E      00:40,05

4.    KRZYSZTOF PASIUT           4 E      00:40,14

5.    MICHAŁ KOZIEŃSKI           3 CLO    00:41,31

6.    KRYSTIAN PLATA             3 I      00:41,46

7.    PATRYK KOŁBON              1 G      00:41,58

8.    BARTŁOMIEJ NIEDŹWIEDŹ      3 E      00:41,59

9.    DAWID KURZEJA              1 E      00:41,75

10.   KRYSTIAN SZKARADEK         4 E      00:42,17

Kobiety:

1.   WIOLETA  MATUŁA         1 ALO      00:45,75

2.   ALEKSANDRA              ŻAK        2 BLO     00:48,36

3.   ANETA    GÓRA           2 CLO      00:55,38

Snowboard – mężczyźni:

1.  MICHAŁ         GWIŻDŻ     2 M      00:47,71

2.  OSKAR          TRZESZCZOŃ 2 ALO    00:47,96

3.  OSKAR          HRONOWSKI  3 G      00:49,78

4.  ANDRZEJ        FEJKLOWICZ 3 I      00:50,73

5.  JAKUB          KIJAK      3 CLO    00:55,20

6.  MACIEJ         KROK       4 E      00:55,76

Kobiety:

1.  ANGELIKA SZABLA         2 CLO      00:53,57

2.  ALESKANDRA              MŁYNARCZYK 2 CLO    00:57,71

3.  ALEKSANDRA              ŻAK        2 BLO    01:02,29

(JEC)
 






Dziękujemy za przesłanie błędu