Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
28/08/2014 - 12:40

Mistrzostwa Polski Strong Man – KOLEJNI ZWYCIĘZCY!

Przypomnijmy. Już w najbliższą niedzielę – ostatni dzień sierpnia na stadionie miejscowej Sandecji odbędą się Mistrzostwa Polski Strong Man 2014.
Obsada turnieju będzie naprawdę mocna. Nie zabraknie popularnego Hardkorowego Koksa czyli Roberta Burneiki (będzie gościem specjalnym zawodów - przyp. red.). Sądeccy kibice z pewnością będą obserwować występ sądeczanina Tomasza Kowala – aktualnego Mistrza Polski Par 2014 oraz indywidualnego wicemistrza Europy. Podczas imprezy zawodnicy będą ze sobą rywalizować w takich konkurencjach jak choćby spacer farmera czy drwala, a także podnoszenie samochodu. W szranki ma stanąć 8 zawodników. W trakcie trwania zawodów będą zbierane pieniądze dla ciężko chorego 4-letniego Kacpra. Bilety na imprezę kosztują 10 zł (w przedsprzedaży) oraz 15 zł (w dniu turnieju).

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami mamy dla Was Drodzy Czytelnicy 10 darmowych wejściówek na zawody. Wczoraj można było zgarnąć 5 sztuk. Dzisiaj (informacja za chwilę na stronie) kolejne 5!

Wyniki środa:

Przypomnijmy. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie jaki pseudonim oraz ile cm wzrostu ma Tomasz Kowal sądecki strongman, który już w niedzielę zaprezentuje się w Nowym Sączu.

Decydowała kolejność i poprawność zgłoszeń. Nadesłaliście Państwo wiele wiadomości z odpowiedziami, z których… wszystkie były poprawne. Gratulujemy!

A oto 5 szczęśliwców, którzy pilnie proszeni są jeszcze o kontakt mailowy i przesłanie swojego imienia i nazwiska na adres poniżej:

1. Ibizar1986 (mail)
2. Maciej Jacenik (mail)
3. Bartek Radzik (mail)
4. Margarita (komentarz)
5. Komandos (komentarz)


Proszę napisać do nas na maila: [email protected]

Poinformujemy wówczas gdzie można odebrać wejściówki.

OD REDAKCJI SPORTOWEJ: jako że zgłoszeń było bardzo wiele postanowiliśmy już dzisiaj wyłonić kolejne 5 osób, które w niedzielę będą mogły obejrzeć zawody.

Oto szczęśliwcy:

1. krzysztofrlb (mail)
2. Mateusz Rak (mail)
3. Agnieszka Staszek (mail)
4. Sebastian Wadowski (mail)
5. Wo Ol (mail)

Przypominamy o przesłaniu swego imienia i nazwiska na adres: [email protected]

Raz jeszcze gratulujemy!

(RSZ)
Fot. (RSZ)
 


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)