Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 czerwca. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
13/01/2013 - 12:35

Mistrzostwa „samochodówki” w narciarstwie i snowboardzie

Jak co roku w „Stacji Narciarskiej Cieniawa” rozegrane zostały mistrzostwa Zespołu Szkół Samochodowych w Nowym Sączu w narciarstwie alpejskim i snowboardzie pod hasłem „SPORT PRZECIW PRZEMOCY”.

- Na starcie świetnie przygotowanej trasy stanęło ponad trzydziestu zawodników, aby rywalizować o zwycięstwo, na które składał się czas z dwóch przejazdów. – opowiada Jacek Kmiecik nauczyciel WF w ZSSam. – Emocji nie brakowało, bo miłośników „białego szaleństwa” w naszej placówce nie brakuje. Zawody odbyły się w ramach projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa. Po kilku godzinach zjazdów wszyscy uczestnicy zawodów zostali zaproszeni na posiłek do pobliskiej karczmy, ufundowany przez dyrektora szkoły Andrzeja Górę. Sędzią Głównym zawodów był Piotr Piwowar, emerytowany, wieloletni nauczyciel w ZSS oraz sędzia Polskiego Związku Narciarskiego.

Wyniki końcowe - narciarstwo alpejskie – slalom gigant:
1. Łomnicki Seweryn II A
2. Klimek Marcin I B
3. Krzak Arkadiusz I F
4. Karol Klag III C
5. Zapiór Tomasz I A
6. Główczyk Paweł II D/M
Snowboard:
1. Piotr Toczek 2 /e
2. Izworski Mateusz I B
3. Woda Dawid 3 a
4. Sopata Mateusz III C
5. Mateusz Rusiniak II G
6. Pietruszka Damian I B
Zawodnicy nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami i dyplomami, które ufundowała Rada Rodziców przy Zespole Szkół Samochodowych.
Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego ZSS: Jacek Kmiecik, Paweł Smajkiewicz, Dawid Zając i Jerzy Galara.
(JEC)
 


Dziękujemy za przesłanie błędu