Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
23/11/2018 - 12:10

MKS Sandecja – OKS Odra Opole. Mamy dla Was 50 biletów na mecz

Jesteś wiernym kibicem Sandecji? Chciałbyś pójść na najbliższy mecz z Odrą Opole? Odpowiedz na pytanie i wygraj bilet.

Już w środę 28 listopada MKS Sandecja zmierzy się z Odrą Opole w meczu 19.Kolejki Fortuna I Ligi. Mecz odbędzie się o godzinie 18 na Stadionie Miejskim im. ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu.

Z tej okazji mamy dla Was aż 50 biletów. Aby wygrać jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Który piłkarz Sandecji jest Twoim ulubionym? Dlaczego? Przesyłajcie nam również Wasze zdjęcia z poprzednich meczów. Opublikujemy je.

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 26 listopada, do godziny 9. Należy je wysyłać na adres email: r.gajewski@sadeczanin.info  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz odpowiedzi na pytanie. W temacie e-maila wpiszcie "Konkurs Sandecja Sądeczanin 2018”. Wśród zgłoszeń wybierzemy pięćdziesięciu zwycięzców i przekażemy im bilety. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym, dlatego śledźcie na bieżąco swoją pocztę mailową. Odbiór biletów w redakcji "Sądeczanina", przy ul. Barbackiego 57 od poniedziałku do środy (26-28 listopada) w godzinach od 9 do 16. Powodzenia!

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. RG

MKS Sandecja – OKS Odra Opole. Mamy dla Was 50 biletów na mecz
Nasi Czytelnicy wysłali nam zdjęcia z ostatnich meczów Sandecji. Dziękujemy i czekamy na kolejne zdjęcia. Opublikujemy je.


Dziękujemy za przesłanie błędu