Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 11 grudnia. Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
19/04/2019 - 20:10

MKS - Sandecja zagra z GKS-Tychy i Puszczą Niepołomice. Mamy dla Was zaproszenia

Jesteś wiernym kibicem Sandecji? Chciałbyś pójść na najbliższe mecze z GKS-em Tychy i Puszczą Niepołomice? Odpowiedz na pytania i wygraj bilet.

Już w środę 24 kwietnia, MKS Sandecja zmierzy się z GKS-em Tychy  w meczu 30. Kolejki Fortuny I Ligi. Mecz odbędzie się o godzinie 19.10 na stadionie miejskim im. ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu.

Z tej okazji mamy dla Was aż 30 zaproszeń. Aby wygrać jedno z nich wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest aktualnie najlepszym strzelcem  Sandecji w tym sezonie i ile strzelił bramek?

Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 22 kwietnia. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected] W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz odpowiedzi na pytanie. W temacie e-maila wpiszcie "Konkurs Sandecja Sądeczanin 2019”. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym, dlatego śledźcie na bieżąco swoją pocztę mailową. Po odbiór zaproszeń zapraszamy do redakcji "Sądeczanina" (ul. Barbackiego 57) - 23 kwietnia w godz. od 9 do 16 oraz 24 kwietnia w godz. od 12 do 18.

Zaproszenia należy wymienić w kasach klubu na bilety.

Natomiast 28 kwietnia MKS Sandecja zmierzy się z Puszczą Niepołomice w meczu 31 Kolejki. Mecz odbędzie się o godz. 17 również na stadionie miejskim im. O. Augustynka w Nowym Sączu.

Na ten mecz mamy do rozdania wśród kibiców 20 zaproszeń. Aby wygrać jedno z nich należy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest aktualnie trenerem bramkarzy Sandecji (I drużyna)?

Na odpowiedzi czekamy do środy 24 kwietnia. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz odpowiedzi na pytanie. W temacie e-maila wpiszcie "Konkurs Sandecja Sądeczanin 2019”. O wygranej poinformujemy mailem zwrotnym, dlatego śledźcie na bieżąco swoją pocztę mailową. Po odbiór zaproszeń zapraszamy do redakcji "Sądeczanina" (ul. Barbackiego 57) - 25 kwietnia w godz. od 9 do 16 oraz 26 kwietnia w godz. od 12 do 18.

Powodzenia!

[email protected], fot. arch. Sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu