Wtorek, 19 marca. Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
27/11/2017 - 19:45

Młodzi kickbokserzy wywalczyli medale na Słowacji

W ubiegłą sobotę w miejscowości Lucenec młodzi zawodnicy nowosądeckiego UKS Evan wzięli udział w międzynarodowych zawodach z cyklu Słowackiej Ligi Kickboxingu.

- Podwójnym triumfem w turnieju mogą sie poszczycić Marlena Stefańska w kategorii do 28 kilogramów oraz Anna Baran w wadze 32 kilogramów. Były to złote medale w formułach light contact i kick light - poinformował Krzysztof Bulanda.

Zobacz: Po urodzeniu trójki dzieci wróciła do sportu i została mistrzynią świata! Fascynująca historia Beaty Leśnik

Na dwóch złotych medalach się nie skończyło, cała reprezentacja klubu dobrze sie spisała. - Srebro i brąz zdobyła podczas pierwszego startu w życiu Amelia Rachwalik rywalizująca w kategori +55 kilogramów, brązowy krążek natomiast zdobyła również Ewa Iwaniec startująca w kat.28kg light contact - dodał przedstawiciel UKS Evan.

Zobacz: Damian Zbozień: Szkoda mi chłopaków z Sandecji

Sukcesu nie byłoby bez odpowiedniego wsparcia. - Za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu dziękujemy prezesowi Sadeckich Wodociągów panu Januszowi Adamkowi i panu Mirosławowi Dominikowi oraz firmie Muszynianka - podsumował Bulanda.