Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
09/03/2016 - 20:25

Pięściarze Golden Team z medalami Mistrzostw Małopolski

Kolejny bardzo udany turniej mistrzowski zaliczyli pięściarze z Nowego Sącza. Do udziału w Mistrzostwach Małopolski w boksie Sądecki Klub Bokserski „Golden Team” wystawił 6. zawodników i jedną zawodniczkę.
Plon mistrzostw jest taki, że Sądeczanie zdobyli 3 medale złote, 1 srebrny i 3 brązowe. Złoto w juniorach w wadze 64 kg Kacper Salabura, senior w wadze 91 kg Krzysztof Twardowski oraz seniorka w wadze 51 kg Ilona Grzebyk. Srebro padło łupem Tomasza Piotrowskiego seniora w wadze 69 kg. Medale brązowe to seniorzy Dawid Baran w wadze 64 kg, Krystian Kaim w wadze 75 kg oraz Paweł Filipek w wadze 75 kg.

- To był świetny dla naszego klubu występ, co zaowocowało, że w Mistrzostwach Polski juniorów w Krakowie będziemy mieć zawodnika, Kacpra Salaburę, który pojedzie podtrzymać znakomitą passę naszego klubu w Mistrzostwach Polski juniorów (2008 rok Elbląg - medal srebrny Roman Gargula, 2009 rok Zawiercie - medale brązowe Mateusz Górowski i Krzysztof Tomaszek, 2010 rok Wałcz - medale złote Mateusz Górowski i Krzysztof Tomaszek) – mówi prezes Golden Team Jerzy Galara.     

Wielkie podziękowania dla prezydenta Nowego Sącza  Ryszarda Nowaka, dyrektora wydziału kultury i sportu Urzędu Miasta  Józefa Kantora, dyrektora MOSIR Pawła Badury, radnego Dawida Dumany oraz firmy LIZSBEK za pomoc.   
(s)
  
 

Pięściarze Golden Team z medalami Mistrzostw Małopolski


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe