Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 listopada. Imieniny: Edmunda, Marii, Marka
15/04/2014 - 09:01

Piłka nożna – Liga okręgowa Nowy Sącz. Lider poza zasięgiem

W nowosądeckiej lidze okręgowej dzieje się wiele ciekawego, ale za plecami lidera. Zespół Podhala ma tak dużą przewagę, że tylko katastrofa odebrałaby góralom przodownictwo.

Wyniki XIX kolejki

Poprad Rytro – LKS Szaflary 5-1 (2-0)

Sędziował: Krzysztof Moroń (Gorlice).

Żółte kartki: Długosz, Duda – Strama, Marek.

Czerwona kartka: Strama (66)

1:0 P. Filip 4, 2:0 Hajnos 30 sam., 3:0 Poczkajski 55, 4:0 Poczkajski 68, 4:1 Hajnos 75, 5:1 K. Dziedzina 85.

Poprad: Wróbel – Długosz (80 Rosiek), Klag, Michał Pawlik, M. Duda – S. Dziedzina (60 Marcin Pawlik), G. Duda, K. Dziedzina, Poczkajski – P. Filip (75 J. Filip), Grębski (73 Zontek).

Szaflary: Cisoń – Hajnos, Strama, Kułach (53 F. Kamińki), Marek (79 Kurańda) – Szczerba, Jarząbek, Joniak, P. Kamiński – Gogolak, Magulski (67 Czajkowski).

 

Helena Nowy Sącz – Sokół Słopnice 1-3 (1-2)

1:0 Nowak 24, 1:1 Matras 27, 1:2 Postrożny 30, 1:3 Matras 76.

Sędziowała: Ewa Szydło (Gorlice).

Żółte kartki: Stafin- Ślazyk, Poręba

Helena: M. Kumor – Laskowski (46 Pasoń), Stafin, Rolka, Mac (46 Bodziony) – Gryzło, Sikora, W. Kumor, Nowak (82 Zaczyk), Maciaszek – Horowski (65 Salamon).

Sokół: Trzupek – Ślazyk (70 Michałka), Zaręba, Sylwester Goliński, Zawada – Postrożny (53 Kazimierek), Gros, Poręba, Szczepan Goliński, Grucel – Matras.

 

Victoria Witowice Dolne – Gród Podegrodzie 1-1 (0-0)

1:0 Mikulec 65, 1:1 Golonka 78.

Sędziował: Wacław Gargula (Nowy Sącz).

Żółte kartki: Kurzydło, J. Bednarek – K Ciurka, Zieliński, Olszak.

Victoria: Olszewski – Salamon, Kurzydło, Dudek, Orzechowski – Grzybowski (90 S. Skórnóg), J. Bednarek, Mikulec, D. Skórnóg, Grobarczyk (60 M. Bednarek) – Augustyn.

Gród: D. Konstanty – Berowski, Szewczyk, Schreiner, G. Konstanty – R. Knurowski (63 Kostrzewa), M. Knurowski (46 Majerski), Zgrzeblak, Golonka, K. Ciurka (80 Zieliński) – Olszak.

 

Orkan Szczyrzyc – LKS Kobylanka 10-0 (5-0)

1:0 Limanówka 3, 2:0 Duchnik 8, 3:0 Duchnik 23, 4:0 Czaja 27, 5:0 Czaja 35, 6:0 Duchnik 46, 7:0 B. Marek 54, 8:0 Kurczab 59, 9:0 Duchnik 66, 10:0 Duchnik 78.

 

Żółte kartki: Nowak.

Sędziował: Tomasz Jabłoński (Nowy Targ).

Orkan: Piwowarczyk – Gargas, Tyrpuła, Nowak, Lis – B. Marek (55 K. Marek), Cyganek, Czaja, Kurczab, Limanówka – Duchnik.

LKS: Michalec – Rutana, Janiszewski, Zawisza, M. Czeluśniak – Przyczynek ((84 Lewek), Juszczyk, D. Czeluśniak, Dynda (55 Tatara), Przybyłowicz – Ludwin.

 

Olimpia Pisarzowa – ULKS Korzenna 0-1 (0-1)

0:1 Szlag 2.

Sędziował: Jan Chlipała(Nowy Targ).

Żółte kartki: Dudek- Stawiarski, Mokrzycki – dwie

Czerwona kartka: Mokrzycki (89).

Olimpia: Borzęcki – Szkaradek, Fraczek (85 Sejmej), Ojrzanowski, Tumidaj (46 Raczek) – Jabłoński, Ciastoń, Dudek, Sobonkiewicz, Połomski – Kubicki.

Korzenna: A. Szczerba – Stawiarski, Mokrzycki, J. Kantor, Bajorek – Wójcik, Michał Olszewski, Kogut, Obrochta, Szlag – Znamirowski (90 Griński).

 

Ogniwo Piwniczna – Grybovia Grybów 5-0 (2-0)

1:0 Izworski 18, 2:0 Tomasiak 27, 3:0 Oleksy 71, 4:0Wójcik 85, 5:0 Kubiela 87 (karny).

Sędziował: Rafał Lekki (Limanowa).

Żółte kartki: Kamiński, Cetnarowski, Radzik- Łazeński,

Ogniwo: Matiaszek – Kamiński, Cetnarowski, Tomasiak, Izworski (65 Wójcik) – Damasiewicz, Radzik, Kruczek (72 Lizoń), Kubiela, Oleksy — Dropek (60 Malik).

Grybovia: Sus – Kiełbasa, Łazeński, Medoń (60 Ptaszkowski), M. Krok – Petryla, Drożdż, Obrzut, T. Krok, Radzik – Ogorzałek (67 Durlak).

 

Pozostałe wyniki:

LKS Kobylanka – Huragan Waksmund 0-0

Podhale Nowy Targ – Hart Tęgoborze 4-0 (1-0)

 

Aktualna tabela

1.

Podhale Nowy Targ

19

47

61–15

2.

Orkan Szczyrzyc

19

35

40–17

3.

Poprad Rytro

19

34

47–27

4.

Sokół Słopnice

19

31

52–34

5.

Gród Podegrodzie

19

31

33–20

6.

Łosoś Łososina

18

31

26–25

7.

Huragan Waksmund

19

30

25–15

8.

Helena Nowy Sącz

19

30

36–35

9.

Ogniwo Piwniczna

18

28

27–24

10.

Olimpia Pisarzowa

19

25

31–28

11.

LKS Wójtowa

19

24

32–50

12.

Hart Tęgoborze

19

21

17–27

13.

LKS Kobylanka

19

20

21–27

14.

ULKS Korzenna

19

20

31–42

15.

LKS Szaflary

19

18

32–47

16.

Victoria Witowice

18

16

21–29

17.

Grybovia Grybów

19

3

9–79

 

(JEC)

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji



Dziękujemy za przesłanie błędu