Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
19/08/2013 - 10:06

Piłka nożna – Liga Okręgowa. Poprad, czyli niespodzianka z Rytra

Jak na razie rozgrywki w nowosądeckiej okręgówce toczą się pod dyktando zespołu Popradu Rytro, który wygrał trzy mecze z rzędu, strzelając 10 goli, tracąc tylko dwa.

Wyniki 3 kolejki:
LKS Szaflary - Poprad Rytro 1:4 (0:1)
0:1 Filip 43, 0:2 Filip 55, 0:3 Filip 68 karny, 0:4 Poczkajski 76, 1:4 P. Kamiński 85.
Sędziował: Jan Kurek z Limanowej.
Żółte kartki: Baboń - Kosiek, Starski.
Szaflary: Szczepaniec - Czernik, Strama, Baboń, Hajnos - P. Kamiński, F. Kamiński, Jarząbek, Antolak - Joniak, Maciaś.
Poprad: Wróbel - Kosiek, Klag, Michał Pawlik, Pustułka - Marcin Pawlik (80 Jakub Długosz), Starski (70 Cięciwa), Łękawski, Zontek (60 Jarosław Długosz) - Filip, Biel (46 Poczkajski).
Grybovia - Ogniwo Piwniczna 0:2 (0:1)
0:1 Mucha 40, 0:2 Kubiela 58.
Sędziował: Krzysztof Moroń (Gorlice).
Żółte kartki: Drożdż, Kiełbasa, Łażeński - Wójcik, Oleksy.
Grybovia: Obrzut - D. Petryla, Mędoń, Łażeński, Kiełbasa - Witek (85 Dudek), Kruczek, Ptaszkowski, P. Ogorzałek (68 Janik) - Drożdż, B. Petryla (68 J. Ogorzałek).
Ogniwo: Matiaszek - Tomasiak, Cetnarowski, Kamiński, Mucha - M. Dropek, S. Dropek, Wójcik, Radzik - Oleksy, Kubiela.
Sokół Słopnice - Helena Nowy Sącz 2:3 (1:2)
0:1 S. Maciaszek 9, 1:1 Matras 13, 1:2 G. Maciaszek 34, 2:2 P. Grucel 51 karny, 2:3 Chronowski 82.
Sędziował: Mariusz Zoń (Nowy Targ).
Żółte kartki: S. Maciaszek, Chronowski.
Sokół: Trzupek - S. Goliński, Zaręba, Kordeczka (86 Kęska), Kazimierek - Stanisz (35 G. Grucel, 78 Postrożny), Smoleń, Ubik, Sz. Goliński (46 Gros) - P. Grucel, Matras.
Helena: M. Kumor (46 Bieniek) - Rolka, K. Fritz, Laskowski (46 Chronowski), Horowski - Gryzło, S. Maciaszek (75 Gargula), Sikora (85 Grzędziak), W. Kumor - G. Maciaszek, W. Fritz.

Gród Podegrodzie - Victoria Witowice Dolne 3:3 (0:1)
0:1 Kurzydło 43, 1:1 Olszak 63, 1:2 J. Bednarek 69, 1:3 M. Bednarek 77, 2:3 Golonka 88, 3:3 P. Ciurka 90.
Sędziował: Marcin Tesarski (Kraków).
Mecz bez kartek.
Gród: D. Konstanty - G. Konstanty, J. Szewczyk (50 Szabla), Berowski, Majerski - Zgrzeblak, K. Ciurka (79 Wajda), M. Knurowski (46 R. Knurowski) Schreiner - Golonka, Kostrzewa (61 P. Ciurka).
Victoria: Olszewski - Salamon, Stawiarski, Kurzydło, Grzybowski - Wrona, M. Bodziony (85 Pierzga), Mikulec, Skórnóg - J. Bednarek, M. Bednarek (88 S. Skórnóg).
ULKS Korzenna - Olimpia Pisarzowa 0:3 (0:2)
0:1 M. Raczek 13, 0:2 Tumidaj 17 karny, 0:3 Sobonkiewicz 89.
Sędziował: Krzysztof Budnik (Nowy Sącz).
Żółte kartki: Griński - Konik.
Czerwona kartka: Mokrzycki (77).
Korzenna: A. Szczerba - Stawiarski, Bałuszyński, J. Kantor, Griński - Koczanowicz, Mokrzycki, M. Kantor, Kaczmarek (63 Bajorek) - Olchawski, Olszewski.
Olimpia: Smoleń - Nawalaniec, Ojrzanowski, Górski, Tumidaj - Sobonkiewicz, Konik, Jabłoński, Kociołek - M. Raczek (65 P. Raczek), Kurzeja.
Hart Tęgoborze - Podhale Nowy Targ 1:5 (0:2)
0:1 Ślusarek 10, 0:2 Świerzbiński 37, 0:3 Sulka 48, 1:3 Hajduga 67, 1:4 Misiura 69, 1:5 Gołuchowski 86.
Sędziował Bogusław Bożek (Gorlice).
Żółte kartki: Kosecki - Ślusarek, Anioł.
Hart: Kulpa - Mirek, Czoch, Liszka, Kosecki - Olchawa, Nowak (55 Hajduga), Bodziony (65 Szabla), Gołąb (60 Orzechowski) - Krawczyk (70 Sromek), Rosiek.
Podhale: Kowalczuk (46 Nykaza) - Bobek, Anioł, Gąsiorek, Żółtek - K. Dudek, A. Dudek, Janasik (46 Sulka) - Misiura (74 Augustyn) - Świerzbiński, Ślusarek (65 Gołuchowski).

Pozostałe wyniki:
Huragan Waksmund - LKS Kobylanka 1:0 (0:0)
LKS Wójtowa - Orkan Szczyrzyc 1:1 (0:0)
Aktualna tabela

1

Poprad Rytro

3

9

10-2

2

Huragan Waksmund

3

7

3-1

3

Podhale Nowy Targ

3

6

11-6

4

Ogniwo Piwniczna

3

6

3-0

5

Helena Nowy Sącz

3

6

6-5

6

Gród Podegrodzie

3

4

7-5

7

Orkan Szczyrzyc

3

4

5-3

8

Olimpia Pisarzowa

3

4

4-4

9

LKS Wójtowa

3

3

2-2

10

Sokół Słopnice

3

3

6-9

11

LKS Szaflary

3

3

5-8

12

ULKS Korzenna

3

3

2-5

13

Hart Tęgoborze

3

3

3-8

14

Łosoś Łososina Dolna

2

2

2-2

15

Victoria Witowice

2

1

3-4

16

LKS Kobylanka

3

1

0-3

17

Grybovia Grybów

3

1

1-6


(JEC)
 






Dziękujemy za przesłanie błędu