Piłka nożna. OZPN podał terminarz IV ligi
Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej podał terminarz nadchodzącego sezonu na czwartoligowych boiskach. W rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 piłkarze rozpoczną rywalizację w sobotę 8 sierpnia, a zakończą w niedzielę 8 listopada.
W czwartej lidze występuje kilka drużyn z naszych okolic. Mowa tutaj o rezerwach Sandecji Nowy Sącz, drużynach Popradu Rytro, Barciczanki, Skalnika Kamionka czy Glinika Gorlice. W ub. sezonie najlepiej spisała się drużyna z Barcic, która uplasowała się na drugim miejscu w tabeli.
Kolejka 1 - 8/9 sierpnia:
ZAKOPANE - SOKÓŁ BORZĘCIN data: 2015-08-09 godz: 13:00
TUCHOVIA - SANDECJA II 2015-08-09 15:00
LUBAŃ MANIOWY - POLAN ŻABNO 2015-08-09 16:00
WATRA - BOCHEŃSKI 2015-08-09 17:00
POPRAD RYTRO - CIĘŻKOWIANKA 2015-08-09 17:00
TYMBARK - BARCICZANKA 2015-08-08 17:00
SKALNIK - DRWINIA 2015-08-08 17:00
SZAFLARY - GLINIK 2015-08-19 18:00
Kolejka 2 – 15/16 sierpnia:
GLINIK - TYMBARK 2015-11-11 11:00
SANDECJA II - CIĘŻKOWIANKA 2015-08-16 16:00
POPRAD - SZAFLARY 2015-08-15 17:00
BOCHEŃSKI - DRWINIA 2015-08-15 17:30
BARCICZANKA - SKALNIK 2015-08-14 17:30
SOKÓŁ - TUCHOVIA 2015-08-12 18:00
POLAN - ZAKOPANE 2015-08-16 17:00
WATRA - LUBAŃ 2015-08-16 17:00
Kolejka 3 – 22/23 sierpnia:
BOCHEŃSKI - LUBAŃ 2015-08-22 16:00
ZAKOPANE - WATRA 2015-08-23 17:00
TUCHOVIA - POLAN 2015-08-23 17:00
SOKÓŁ - CIĘŻKOWIANKA 2015-08-23 15:00
SANDECJA II - SZAFLARY 2015-08-23 16:00
TYMBARK - POPRAD 2015-08-22 17:00
SKALNIK - GLINIK 2015-08-23 16:00
BARCICZANKA - DRWINIA 2015-08-23 16:00
Kolejka 4 – 26 sierpnia:
BOCHEŃSKI - BARCICZANKA 2015-08-26 17:30
GLINIK - DRWINIA 2015-08-26 17:30
POPRAD - SKALNIK 2015-08-26 17:30
SANDECJA II - TYMBARK 2015-08-26 15:00
SOKÓŁ - SZAFLARY 2015-08-26 17:00
POLAN - CIĘŻKOWIANKA 2015-08-26 17:30
WATRA - TUCHOVIA 2015-09-09 17:30
LUBAŃ - ZAKOPANE 2015-09-02 17:00
Kolejka 5 – 29/30 sierpnia:
ZAKOPANE - BOCHENSKI 2015-08-30 wszystkie o godz. 17:00
TUCHOVIA - LUBAŃ 2015-08-30
CIĘŻKOWIANKA - WATRA 2015-08-30
POLAN - SZAFLARY 2015-08-30
TYMBARK - SOKÓŁ 2015-08-30
SKALNIK - SANDECJA II 2015-08-29
DRWINIA - POPRAD 2015-08-30
BARCICZANKA - GLINIK 2015-08-29
Kolejka 6 – 5/6 WRZEŚNIA:
BOCHEŃSKI - GLINIK 2015-09-05 17:00
POPRAD - BARCICZANKA 2015-09-06 17:00
SANDECJA II - DRWINIA 2015-09-06 16:00
SOKÓŁ - SKALNIK 2015-09-06 16:00
POLAN - TYMBARK 2015-09-05 17:00
WATRA - SZAFLARY 2015-09-06 17:00
LUBAŃ - CIĘŻKOWIANKA 2015-09-06 15:00
ZAKOPANE - TUCHOVIA 2015-11-11 12:00
Kolejka 7 – 12/13 września:
TUCHOVIA - BOCHEŃSKI 2015-09-13 16:00
CIĘŻKOWIANKA - ZAKOPANE 2015-09-13 15:00
SZAFLARY - LUBAŃ 2015-09-13 17:00
TYMBARK - WATRA 2015-09-13 17:00
SKALNIK - POLAN 2015-09-13 17:00
DRWINIA - SOKÓŁ 2015-09-13 17:00
BARCICZANKA - SANDECJA II 2015-09-12 15:30
GLINIK - POPRAD 2015-09-12 16:00
Kolejka 8 – 19/20 września:
POPRAD - BOCHEŃSKI 2015-09-20 16:00
SANDECJA II - GLINIK 2015-09-20 15:00
SOKÓŁ - BARCICZANKA 2015-09-20 15:00
POLAN - DRWINIA 2015-09-20 16:30
WATRA - SKALNIK 2015-09-20 16:00
LUBAŃ - TYMBARK 2015-09-20 15:00
ZAKOPANE - SZAFLARY 2015-09-20 16:30
TUCHOVIA - CIĘŻKOWIANKA 2015-09-20 16:30
Kolejka 9 – 26/27 września:
CIĘŻKOWIANKA - BOCHEŃSKI 2015-09-27 15:00
TUCHOVIA - SZAFLARY 2015-09-27 16:00
TYMBARK - ZAKOPANE 2015-09-26 16:30
SKALNIK - LUBAŃ 2015-09-27 16:00
DRWINIA - WATRA 2015-09-27 16:00
BARCICZANKA - POLAN 2015-09-27 15:00
GLINIK - SOKÓŁ 2015-09-26 15:00
POPRAD - SANDECJA II 2015-09-26 11:00
Kolejka 10 – 3/4 września:
SANDECJA II BOCHEŃSKI 2015-10-04 15:00
SOKÓŁ POPRAD 2015-10-04 15:00
POLAN GLINIK 2015-10-04 15:00
WATRA BARCICZANKA 2015-10-04 15:00
LUBAŃ DRWINIA 2015-10-04 15:00
ZAKOPANE SKALNIK 2015-10-04 15:30
TUCHOVIA TYMBARK 2015-10-04 14:00
CIĘŻKOWIANKA SZAFLARY 2015-10-04 15:00
Kolejka 11 – 10/11 października:
SZAFLARY - BOCHEŃSKI 2015-10-09 16:00
TYMBARK - CIĘŻKOWIANKA 2015-10-10 16:00
SKALNIK - TUCHOVIA 2015-10-11 16:00
DRWINIA - ZAKOPANE 2015-10-11 14:00
BARCICZANKA - LUBAŃ 2015-10-10 16:00
GLINIK - WATRA 2015-10-10 13:00
POPRAD - POLAN 2015-10-11 15:00
SANDECJA II - SOKÓŁ 2015-10-10 16:00
Kolejka 12 – 17/18 października:
SOKÓŁ - BOCHEŃSKI 2015-10-18 14:00
POLAN - SANDECJA II 2015-10-18 15:00
WATRA - POPRAD 2015-10-18 15:30
LUBAŃ - GLINIK 2015-10-18 14:00
ZAKOPANE - BARCICZANKA 2015-10-18 14:30
TUCHOVIA - DRWINIA 2015-10-18 15:00
CIĘŻKOWIANKA - SKALNIK 2015-10-18 15:00
TYMBARK - SZAFLARY 2015-10-18 11:00
Kolejka 13 – 24/25 października:
TYMBARK - BOCHEŃSKI 2015-10-25 11:00
SKALNIK - SZAFLARY 2015-10-25 14:00
DRWINIA - CIĘŻKOWIANKA 2015-10-25 14:00
BARCICZANKA - TUCHOVIA 2015-10-24 14:30
GLINIK - ZAKOPANE 2015-10-24 14:00
POPRAD - LUBAŃ 2015-10-25 14:00
SANDECJA II - WATRA 2015-10-25 14:00
SOKÓŁ - POLAN 2015-10-25 14:00
Kolejka 14 – 31 października:
POLAN - BOCHEŃSKI 2015-10-31 13:30
WATRA - SOKÓŁ 2015-10-31 14:00
LUBAŃ - SANDECJA II 2015-10-31 13:00
ZAKOPANE - POPRAD 2015-10-31 13:30
TUCHOVIA - GLINIK 2015-10-31 13:00
CIĘŻKOWIANKA - BARCICZANKA 2015-10-31 14:00
DRWINIA - SZAFLARY 2015-10-31 14:00
TYMBARK - SKALNIK 2015-10-31 14:00
Kolejka 15 – 7/8 listopada:
SKALNIK - BOCHEŃSKI 2015-11-08 13:30
DRWINIA - TYMBARK 2015-11-08 13:30
BARCICZANKA - SZAFLARY 2015-11-07 13:00
GLINIK - CIĘŻKOWIANKA 2015-11-07 13:00
POPRAD - TUCHOVIA 2015-11-08 13:30
SANDECJA II - ZAKOPANE 2015-11-08 13:00
SOKÓŁ - LUBAŃ 2015-11-08 13:00
POLAN - WATRA 2015-11-08 13:30
(RSZ)
Kolejka 1 - 8/9 sierpnia:
ZAKOPANE - SOKÓŁ BORZĘCIN data: 2015-08-09 godz: 13:00
TUCHOVIA - SANDECJA II 2015-08-09 15:00
LUBAŃ MANIOWY - POLAN ŻABNO 2015-08-09 16:00
WATRA - BOCHEŃSKI 2015-08-09 17:00
POPRAD RYTRO - CIĘŻKOWIANKA 2015-08-09 17:00
TYMBARK - BARCICZANKA 2015-08-08 17:00
SKALNIK - DRWINIA 2015-08-08 17:00
SZAFLARY - GLINIK 2015-08-19 18:00
Kolejka 2 – 15/16 sierpnia:
GLINIK - TYMBARK 2015-11-11 11:00
SANDECJA II - CIĘŻKOWIANKA 2015-08-16 16:00
POPRAD - SZAFLARY 2015-08-15 17:00
BOCHEŃSKI - DRWINIA 2015-08-15 17:30
BARCICZANKA - SKALNIK 2015-08-14 17:30
SOKÓŁ - TUCHOVIA 2015-08-12 18:00
POLAN - ZAKOPANE 2015-08-16 17:00
WATRA - LUBAŃ 2015-08-16 17:00
Kolejka 3 – 22/23 sierpnia:
BOCHEŃSKI - LUBAŃ 2015-08-22 16:00
ZAKOPANE - WATRA 2015-08-23 17:00
TUCHOVIA - POLAN 2015-08-23 17:00
SOKÓŁ - CIĘŻKOWIANKA 2015-08-23 15:00
SANDECJA II - SZAFLARY 2015-08-23 16:00
TYMBARK - POPRAD 2015-08-22 17:00
SKALNIK - GLINIK 2015-08-23 16:00
BARCICZANKA - DRWINIA 2015-08-23 16:00
Kolejka 4 – 26 sierpnia:
BOCHEŃSKI - BARCICZANKA 2015-08-26 17:30
GLINIK - DRWINIA 2015-08-26 17:30
POPRAD - SKALNIK 2015-08-26 17:30
SANDECJA II - TYMBARK 2015-08-26 15:00
SOKÓŁ - SZAFLARY 2015-08-26 17:00
POLAN - CIĘŻKOWIANKA 2015-08-26 17:30
WATRA - TUCHOVIA 2015-09-09 17:30
LUBAŃ - ZAKOPANE 2015-09-02 17:00
Kolejka 5 – 29/30 sierpnia:
ZAKOPANE - BOCHENSKI 2015-08-30 wszystkie o godz. 17:00
TUCHOVIA - LUBAŃ 2015-08-30
CIĘŻKOWIANKA - WATRA 2015-08-30
POLAN - SZAFLARY 2015-08-30
TYMBARK - SOKÓŁ 2015-08-30
SKALNIK - SANDECJA II 2015-08-29
DRWINIA - POPRAD 2015-08-30
BARCICZANKA - GLINIK 2015-08-29
Kolejka 6 – 5/6 WRZEŚNIA:
BOCHEŃSKI - GLINIK 2015-09-05 17:00
POPRAD - BARCICZANKA 2015-09-06 17:00
SANDECJA II - DRWINIA 2015-09-06 16:00
SOKÓŁ - SKALNIK 2015-09-06 16:00
POLAN - TYMBARK 2015-09-05 17:00
WATRA - SZAFLARY 2015-09-06 17:00
LUBAŃ - CIĘŻKOWIANKA 2015-09-06 15:00
ZAKOPANE - TUCHOVIA 2015-11-11 12:00
Kolejka 7 – 12/13 września:
TUCHOVIA - BOCHEŃSKI 2015-09-13 16:00
CIĘŻKOWIANKA - ZAKOPANE 2015-09-13 15:00
SZAFLARY - LUBAŃ 2015-09-13 17:00
TYMBARK - WATRA 2015-09-13 17:00
SKALNIK - POLAN 2015-09-13 17:00
DRWINIA - SOKÓŁ 2015-09-13 17:00
BARCICZANKA - SANDECJA II 2015-09-12 15:30
GLINIK - POPRAD 2015-09-12 16:00
Kolejka 8 – 19/20 września:
POPRAD - BOCHEŃSKI 2015-09-20 16:00
SANDECJA II - GLINIK 2015-09-20 15:00
SOKÓŁ - BARCICZANKA 2015-09-20 15:00
POLAN - DRWINIA 2015-09-20 16:30
WATRA - SKALNIK 2015-09-20 16:00
LUBAŃ - TYMBARK 2015-09-20 15:00
ZAKOPANE - SZAFLARY 2015-09-20 16:30
TUCHOVIA - CIĘŻKOWIANKA 2015-09-20 16:30
Kolejka 9 – 26/27 września:
CIĘŻKOWIANKA - BOCHEŃSKI 2015-09-27 15:00
TUCHOVIA - SZAFLARY 2015-09-27 16:00
TYMBARK - ZAKOPANE 2015-09-26 16:30
SKALNIK - LUBAŃ 2015-09-27 16:00
DRWINIA - WATRA 2015-09-27 16:00
BARCICZANKA - POLAN 2015-09-27 15:00
GLINIK - SOKÓŁ 2015-09-26 15:00
POPRAD - SANDECJA II 2015-09-26 11:00
Kolejka 10 – 3/4 września:
SANDECJA II BOCHEŃSKI 2015-10-04 15:00
SOKÓŁ POPRAD 2015-10-04 15:00
POLAN GLINIK 2015-10-04 15:00
WATRA BARCICZANKA 2015-10-04 15:00
LUBAŃ DRWINIA 2015-10-04 15:00
ZAKOPANE SKALNIK 2015-10-04 15:30
TUCHOVIA TYMBARK 2015-10-04 14:00
CIĘŻKOWIANKA SZAFLARY 2015-10-04 15:00
Kolejka 11 – 10/11 października:
SZAFLARY - BOCHEŃSKI 2015-10-09 16:00
TYMBARK - CIĘŻKOWIANKA 2015-10-10 16:00
SKALNIK - TUCHOVIA 2015-10-11 16:00
DRWINIA - ZAKOPANE 2015-10-11 14:00
BARCICZANKA - LUBAŃ 2015-10-10 16:00
GLINIK - WATRA 2015-10-10 13:00
POPRAD - POLAN 2015-10-11 15:00
SANDECJA II - SOKÓŁ 2015-10-10 16:00
Kolejka 12 – 17/18 października:
SOKÓŁ - BOCHEŃSKI 2015-10-18 14:00
POLAN - SANDECJA II 2015-10-18 15:00
WATRA - POPRAD 2015-10-18 15:30
LUBAŃ - GLINIK 2015-10-18 14:00
ZAKOPANE - BARCICZANKA 2015-10-18 14:30
TUCHOVIA - DRWINIA 2015-10-18 15:00
CIĘŻKOWIANKA - SKALNIK 2015-10-18 15:00
TYMBARK - SZAFLARY 2015-10-18 11:00
Kolejka 13 – 24/25 października:
TYMBARK - BOCHEŃSKI 2015-10-25 11:00
SKALNIK - SZAFLARY 2015-10-25 14:00
DRWINIA - CIĘŻKOWIANKA 2015-10-25 14:00
BARCICZANKA - TUCHOVIA 2015-10-24 14:30
GLINIK - ZAKOPANE 2015-10-24 14:00
POPRAD - LUBAŃ 2015-10-25 14:00
SANDECJA II - WATRA 2015-10-25 14:00
SOKÓŁ - POLAN 2015-10-25 14:00
Kolejka 14 – 31 października:
POLAN - BOCHEŃSKI 2015-10-31 13:30
WATRA - SOKÓŁ 2015-10-31 14:00
LUBAŃ - SANDECJA II 2015-10-31 13:00
ZAKOPANE - POPRAD 2015-10-31 13:30
TUCHOVIA - GLINIK 2015-10-31 13:00
CIĘŻKOWIANKA - BARCICZANKA 2015-10-31 14:00
DRWINIA - SZAFLARY 2015-10-31 14:00
TYMBARK - SKALNIK 2015-10-31 14:00
Kolejka 15 – 7/8 listopada:
SKALNIK - BOCHEŃSKI 2015-11-08 13:30
DRWINIA - TYMBARK 2015-11-08 13:30
BARCICZANKA - SZAFLARY 2015-11-07 13:00
GLINIK - CIĘŻKOWIANKA 2015-11-07 13:00
POPRAD - TUCHOVIA 2015-11-08 13:30
SANDECJA II - ZAKOPANE 2015-11-08 13:00
SOKÓŁ - LUBAŃ 2015-11-08 13:00
POLAN - WATRA 2015-11-08 13:30
(RSZ)