Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
27/09/2018 - 20:45

Sądeczanie dopingowali polskich siatkarzy na Mistrzostwach Świata w Warnie

Kilka dni temu z obozu sportowego w Bułgarii wrócili zawodnicy Sądeckiego Klubu Piłki Siatkowej Dunajec Nowy Sącz. Wyjazd ten pozostanie im na długo w pamięci. Dlaczego? Młodzi sądeczanie, ich trenerzy i rodzice - opiekunowie kibicowali naszej reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w siatkówce.

Takich chwil się nie zapomina. Było gremialne trzymanie kciuków za polską reprezentację. Naszych wspaniałych siatkarzy zagrzewała do walki 150 - osobowa grupa sądeczan - uczestników obozu sportowego zorganizowanego w Złotych Piaskach koło Warny.

Młodzi sportowcy z Nowego Sącza dopingowali naszą reprezentację podczas dwóch pierwszych wygranych meczów z Kubą i Porto Rico, które zostały rozegrane w kameralnej Arenie Sportu w Warnie.

Zawodnicy klubu SKPS Dunajec Nowy Sącz, którzy zasiedli na trybunach Arena Sport w Warnie stworzyli wraz z kilkoma tysiącami polskich kibiców wielką rodzinę pasjonatów siatkówki.

- Wrażenia sportowe, możliwość oglądania siatkówki na najwyższym poziomie i pamiątkowe wpisy na koszulkach od polskich siatkarzy i nie tylko, będą cennymi pamiątkami po tegorocznym obozie - powiedział Arkadiusz Dylowicz, prezes Sądeckiego Klubu Piłki Siatkowej Dunajec Nowy Sącz.

W obozie sportowym w Złotych Piaskach uczestniczyła sześćdziesięcioosobowa grupa dzieci i młodzieży trenująca w SKPS Dunajec, ich rodzice oraz trenerzy. Młodzież spędzała czas na zajęciach sportowych, ale również wypoczywała na plaży.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. arch. SKPS Dunajec Nowy Sącz.

Sądeccy siatkarze na obozie sportowym w Bułgarii
Sądeccy siatkarze na obozie sportowym w Bułgarii


Dziękujemy za przesłanie błędu