Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 25 maja. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
10/08/2018 - 20:50

Fakro pozostanie sponsorem Sandecji

Po tym jak Sandecja zaliczyła klapę w ekstraklasie, zaczęły sie dywagacje na temat sponsorów, którzy z przegranymi nie lubią trzymać. Fakro zdecydowało się pozostać z drużyną.

To dla Sandecji dobra wiadomość. Firma Fakro będzie nadal sponsorem ekipy "Biało-czarnych" Umowa została przedłużona o kolejny rok.

Czytaj też Karuzela stanowisk w Sandecji. Arkadiusz Aleksander żegna się z posadą dyrektora

- Sandecja jest bardzo ważnym punktem strategicznym w naszych marketingowych planach. Cieszymy się więc, że przez kolejny rok będziemy mogli wspierać najbardziej zasłużony klub piłkarski w regionie. Mamy nadzieję, że nasza dalsza, owocna współpraca sprawi, że "Biało-czarni", ku uciesze kibiców, będą odnosić wiele sukcesów – powiedział Janusz Komurkiewic z zarządu spółki.

Czytaj też A jednak. Tomasz Michałowski nowym prezesem Sandecji

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia umowy - mówi prezes klubu Tomasz Michałowski. Wierzymy, że nasza kilkuletnia, oraz dalsza współpraca pozwoli na jeszcze większe możliwości rozwoju obu stron. Co więcej, liczymy na to, że dzięki tej kooperacji kibice naszego Klubu będą świadkami przełomowych momentów w wykonaniu naszych zawodników.

[email protected] fot.Jm fot.MKS Sandecja

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach