Środa, 24 kwietnia. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
31/03/2017 - 20:00

Sandecja przegrywa w Grudziądzu i spada w tabeli

Biało-czarni przegrali drugi wyjazdowy mecz. W Grudziądzu Olimpia była lepsza od Sandecji i wygrała 2:0. Maciej Korzym nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił Jakub Wrąbel.

W rundzie jesiennej Sandecja u siebie ograł Olimpie 3:1. Niestety na wyjeździe nie sprostała biało-zielonym. W pierwszej połowie bramkę dla Olimpii z rzutu wolnego strzelił grający setny mecz w drużynie z Grudziądza Adam Banasiak. W drugiej połowie podwyższył Marcin Wożniak, a w doliczonym czasie gry Maciej Korzym nie strzelił Karnego.

Zobacz: Sandecja gromi MKS Kluczbork. Grad bramek w Nowym Sączu

Zespoły zagrały w składach:

Olimpia Grudziądz: Jakub Wrąbel – Damian Ciechanowski, Matic Zitko, Arkadiusz Kasperkiewicz, Marcin Woźniak - Adam Banasiak (66' Damian Warchoł), Kamil Kurowski, Daniel Feruga (76' Marcin Smoliński), Marcin Kaczmarek (80' Jakub Łukowski) – Damian Michalik, Karol Angielski.

Sandecja Nowy Sącz: Łukasz Radliński – Adrian Basta (42' Mateusz Wdowiak), Adrian Jurkowski, Michal Piter-Bucko, Kamil Słaby – Michał Gałecki (61' Bartłomiej Kasprzak), Dawid Szufryn – Lukas Kuban, Wojciech Trochim (53' Charlie Trafford), Bartłomiej Dudzic – Maciej Korzym.

Po meczu w Grudziądzu Sandecja spadła na szóste miejsce w tabeli, jednak drużyna ma dwa zaległe mecze. Wciąż nie traci szansy na awans do Lotto Ekstraklasy. Sądeccy kibice czekają na kolejne dobre spotkanie przy ul. Kilińskiego.