Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 30 listopada. Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
26/12/2013 - 14:47

Siatkówka. Niespodzianka na zakończenie świetnego roku

Na zakończenie roku nie lada niespodziankę spotkała zawodników Sądeckiego Klubu Piłki Siatkowej Dunajec-MPW. Był nią wyjazd na mecz Plus ligi pomiędzy AZS Częstochowa i Skra Bełchatów.

Mecz rozpoczął się życzeniami świątecznymi od ojca Sebastiana Mateckiego, podprzeora Klasztoru Ojców Paulinów na Jasnej Górze. Później był mecz, który wygrał pewnie zespół Skra Bełchatów 3-0.
- Po spotkaniu sądeccy zawodnicy mieli okazje zrobić sobie zdjęcia oraz pozbierać autografy od gwiazd Plus Ligi takich jak: Conte, Kłos, Wlazły czy Antiga. – opowiada trener sądeczan Łukasz Mężyk – Emocje były ogromne i te sportowe, i te nasze codzienne, życiowe. Po spotkaniu pojechaliśmy na Jasną Górę, gdzie podczas Apelu Jasnogórskiego mogliśmy podziękować za się kończący bardzo udany rok i prosić o kolejne szczęśliwe chwile w nadchodzącym.
W drodze powrotnej wiceprezes do spraw sportowych Arkadiusz Dylowicz pogratulował i podziękował udanego roku wszystkim zawodnikom, trenerom i rodzicom.
- Były to bardzo udane dla nas miesiące - powiedział prezes Dunajca-MPW Marek Piwowarski. - Drużyna młodzików zajęła 4 miejsce. Kadeci zakończyli na 9 miejscu w Polsce. Także w rozpoczętym sezonie kadeci i młodzicy zajmują pierwsze miejsca w rozgrywkach wojewódzkich. Świetnie rozpoczęli zabagnia przedstawiciele mini siatkówki, którzy również zajmują pierwsze miejsca w każdej z kategorii wiekowej. Dziękujemy bardzo gorąco firmie turystycznej Wactur za pomoc w organizowaniu wyjazdu oraz naszym zawodnikom grającym w AZS Częstochowa Marcinowi Januszowi i Miłoszowi Hebdzie za zorganizowanie biletów na mecz.
- Chciałbym złożyć życzenia zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz dużo Łaski Bożej w Nowym Roku wszystkim zawodnikom, trenerom, sympatykom i przyjaciołom naszego Klubu – dodał wiceprezes do spraw finansowych Andrzej Zoń.
(JEC)
 


Dziękujemy za przesłanie błędu