Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 10 lipca. Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa
28/10/2019 - 08:15

Studentka z Sącza Patrycja Słaby siłą urody bije na głowę wszystkie Polki

I znowu była najlepsza. I znowu wspaniale wyrzeźbionymi kształtami zdeklasowała wszystkie konkurentki. Patrycja Słaby, studentka fizjoterapii z Nowego Sącza znowu stanęła na podium. Sięgnęła po złoto na mistrzostwach Polski w sportach sylwetkowych (bikini fitness). Obroniła tytuł zdobyty rok temu.

Wydaje się drobna i delikatna, ale w bikini odsłania wspaniale wyrzeźbione kształty. To zasługa regularnych ćwiczeń na siłowni, co w ubiegłym roku zaprowadziło ją na najwyższe miejsce na podium mistrzostw świata w ekwadorskim Quito, w kategorii sportów sylwetkowych bikini fitness.

Patrycja Słaby zachwyca swoją urodą i zgrabną sylwetką. Sukces, goni sukces. We wrześniu była najpiękniejsza na międzynarodowych zawodach Arnold Classic Europe w Barcelonie. Teraz znowu stanęła na podium. Sięgnęła po złoto na mistrzostwach Polski w sportach sylwetkowych (bikini fitness). Obroniła tytuł zdobyty rok temu.

- Tytuł sprzed roku obroniony! Wygrać to wielka radość, lecz obronić tytuł, to już sztuka. Mamy to. Zawodniczki co roku są coraz mocniejsze, piękniejsze, lepiej dopracowane. Konkurencja jest coraz to większa. Dlatego ten tytuł tak wiele dla mnie znaczy. To był piękny dzień. Mogłam spotkać się z moimi dziewczynami z kadry polskiej oraz poznać nowe, cudne zawodniczki! Każdej z Was serdecznie gratuluję! Wiem jak ciężko pracowałyście, aby móc stanąć dzisiaj na scenie. Ja jeszcze nie „zawieszam szpilek”. W planach mam dwa starty. Na dniach powinna ukazać się lista zawodników do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata - napisała Patrycja słaby na swoim oficjalnym profilu facebook'owym. 

Czytaj też Rozmowa dnia: Top Model z Krużlowej. Naprawdę podrywa 15 dziewczyn na miesiąc?

Patrycja Słaby, na co dzień studiuje fizjoterapię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Od dziecka interesowała się sportem. Grała w koszykówkę i piłkę ręczną. To była jej pasja. Jak to się stało, że postawiła na bikini fitness, zupełnie inną, sportową dyscyplinę? Wszystko, jak zdradziła w rozmowie z „Sądeczaninem”, przez kontuzję.

- Przez rok musiałam chodzić na rehabilitację, żeby wrócić do pełnej sprawności, ćwiczyłam również na siłowni. Wtedy właśnie zaczęła się moja przygoda z bikini fitness – mówiła Patrycja.

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)