Czwartek, 18 kwietnia. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy
25/07/2016 - 11:40

SUFIGS Liga – Finał Pucharu Ligi dla Kamexu

Drużyna Kamexu wygrała pierwszą edycję Pucharu Ligi ŁF Sport Events, która jest rozgrywana w ramach projektu SUFIGS Liga Orlika. Po zaciętym pojedynku drużyna z Trzetrzewiny wygrała 7:3 odnosząc jakże ważny tryumf.

Od początku mecz toczył się w tonie wyrównanej walki, nawet z delikatną przewagą Handl Betu, którzy jako pierwsi strzelili gola. Potem siły się nieco wyrównały. W pierwsze połowie drużyny grały niezwykle ostrożnie, tak by nie nabawić się nie potrzebnych strat. Pierwsze 25 minut, to naprawdę kawał dobrej roboty ze strony obu ekip.

Druga połowa pokazała inny obraz drużyn walczących na boisku. Kamex szturmowo zaczął naciskać na bramkę rywali, co udało się przełożyć na gole. W dość szybki czasie Kamex strzelił 3 bramki, co praktycznie podcięło skrzydła rywalom.

Kluczowa była zapewne sytuacja w meczu, gdzie zawodnik Handl Betu, który gra w polu, obronił strzał w bramkę ręką, za co dostał czerwoną kartkę. Handl Bet dzielnie walczył do samego końca, jednakże tak doświadczona drużyna jak Kamex nie pozwoliła wydrzeć sobie zwycięstwa.

Za wygranie Pucharu Ligi ŁF Sport Events, zwycięzca otrzyma przepustkę do gry w Finale Wojewódzkim Orlik Polska. Ominie tym to sposobem szczebel regionalny. Ponad to, Kamex zdobył bon pieniężny o wartości 1000 zł, na zakupy u naszego sponsora technicznego SPORT PARTNER. Zwycięzcy zostaną też uhonorowani medalami i dyplomami. Handl Bet na pocieszenie dostanie pamiątkowe medale za udział w Finale Pucharu Ligi.

Wręczenie nagród za Puchar Ligi, Sufigs LIgę, Puchar Fair Play wraz z innymi okolicznościowymi nagrodami, odbędzie się 6 sierpnia 2016 o godzinie 16:00 na Wielkiej Gali zakończenia SUFIGS Ligi Orlika w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu

(m)fot: SUFIGS Liga Orlika