Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 21 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
04/04/2017 - 08:00

Tancerze z ADeeMu z nominacjami do mistrzostw świata

Sądeczanie wrócili z dobrymi wynikami z Mistrzostw Internationale Dance Organization Hip-Hop, Hip-Hop Battles, Electric Boogie, Break Dance w Wałbrzychu.

– Centrum Tańca ADeeM już od siedemnastu lat szkoli tancerzy zarówno towarzyskich jak i nowoczesnych. Młodzi tancerze z roku na rok osiągają coraz większe sukcesy. Hiphopowcy właśnie wrócili z Mistrzostw, na których zdobyli nominacje na Mistrzostwa Europy – w tym roku w czerwcu odbędą się w Wałbrzychu – i Mistrzostwa Świata w Kopenhadze – zaznacza Dariusz Migacz.

Na zawodach w Wałbrzychu Nowy Sącz reprezentowały zespoły: ADeeM KIds – 7 osób ( 7-11 lat), ADeeM Junior – 7 osób (12-15 lat), ADeeM Fuks – 7 osób (12-15 lat), ADeeM Team – 7 osób ( 16+ ). Zespół dziecięcy awansował do ćwierćfinału podobnie jak dwa zespoły juniorskie. Dorosły zespół zatańczył lepiej niż w zeszłym roku i awansował do finału zajmując rewelacyjne piąte miejsce. Skład to: Klaudia Rzeszuto, Justyna Migacz, Paulina Olech, Julia Kowalik, Klaudia Gargula, Zofia Pawłowska, Aleksandra Kulpa. Wszystkie zespoły są trenowane przez znakomitą instruktorkę Klaudię Rzeszuto.

Ponadto:
Nikodem Miczołek wicemistrz Polski w hip hop solo 12-15 lat,
Joanna Kotlarz wicemistrz Polski w hip hop battles 12-15 lat
Justyna Migacz 10 miejsce w hip hop solo powyżej 16 lat
Natalia Migacz brązowy medal w break Dance battles 12-15 lat
Nikodem Miczołek i Joanna Kotlarz 5 miejsce w kategorii duet 12-15 lat.

Wszystkie te osoby uzyskały nominację na Mistrzostwa Europy i świata. Do tego doborowego składu dołączy także ADeeM Team.

Kolejna impreza taneczna , na której będzie można zobaczyć mistrzów to VIII Międzynarodowy Dzień Tańca MDT Cup 20-21 maja w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu.

(JB), fot. ADeM

Tancerze z ADeeMu z nominacjami do mistrzostw świata


Dziękujemy za przesłanie błędu