Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
02/11/2016 - 10:20

"Tomera" walczy w Londynie. "Golden Team" na fali

To będzie kolejny bardzo pracowity weekend dla zawodników Sądeckiego Klubu Bokserskiego „Golden Team”. Z jednej strony daleki wyjazd do Londynu, a z drugiej - obrona pozycji lidera w klasyfikacji najlepszych klubów na Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Wieliczce.

- To jest nasz niesamowity rok, który powoli się kończy, ale jeszcze przed nami wielkie zakończenie w postaci Gali Boksu Zawodowego „JawTrans Boxing Night – GTE VI” - mówi Jerzy Galara, prezes "Golden Team". - W piątek w Londynie czeka nas debiut Tomasza „Tomery” Garguli w formule MMA na gali Celtic Gladiator 10, gdzie rywalem będzie bardzo doświadczony Anglik Shaun Lomas. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli i Tomek zwycięży, to otworzy nam to drzwi do kolejnych wyzwań.

Galara mówi dalej, że sobota należeć będzie do pięściarzy olimpijskich, którzy w Wieliczce w ostatniej dziesiątej już batalii cyklu Międzynarodowego Grand Prix Małopolski będą bronić pozycji lidera.

Indywidualnie zwyciężyli już -  junior w wadze 64 kg Kacper Salabura i senior w wadze 91 kg Krzysztof Twardowski.

O zwycięstwo walczyć będą kadet w wadze 70 kg Marcin Bociański, senior w wadze 69 kg Tomasz Piotrowski i senior w wadze +91 kg Michał Bołoz.

- Do tego grona należy dodać brązową medalistkę Mistrzostw Polski Ilonę Grzebyk, Patryka Błaszczyka, Stanisława Mroza i Pawła Filipka. Skład i sukcesy pokazują naszą wielką drużynową siłę - dodał Galara.
(s), źrodło: Golden Team Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020