Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 sierpnia. Imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
11/06/2019 - 15:25

Trudne wybory – Sądecki Turniej Jeździecki okiem sędziego zawodów.

Pierwsze zawody w tegorocznym cyklu Sądeckiego Turnieju Jeździeckiego już za nami. Zainaugurowana w roku ubiegłym jeździecka impreza, która gromadzi prawdziwych pasjonatów jazdy konnej nie mogłaby się odbyć bez ekipy sędziowskiej, która w skupieniu ocenia każdy przejazd.

Dziś wywiad z osobą, bez której zawody nie miałyby w sobie emocji współzawodnictwa. Jak zawody przeżywają sami sędziowie, na co zwracają uwagę, co nie umknie ich indywidualnej, a potem zespołowej ocenie?  

Na te i inne pytania naszej młodej reporterce Honoracie Berdychowskiej odpowiadał Tadeusz Mleczek, sędzia techniczny zawodów Sądeckiego Turnieju Jeździeckiego.

Przypominamy, że nasz portal jest partnerem medialnym całego cyklu zawodów, dla którego opracowaliśmy indywidulany logotyp.

Zachęcamy do śledzenia Turnieju na facebooku.

Jutro przedstawimy Wam zawody od strony widza.

Zapraszamy

Redakcja 

Fot. Sebastian Słowiński.

Sądecki Turniej Jeździecki 2019 pod patronatem miesięcznika "Sądeczanin"

Pierwsze zawody w tegorocznym cyklu Sądeckiego Turnieju Jeździeckiego już za nami. Zainagurowana w roku ubiegłym jeździecka impreza, która gromadzi prawdziwych pasjonatów jazdy konnej nie mogłaby się odbyć bez ekipy sędziowskiej, która w skupieniu ocenia każdy przejazd.
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________