Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
04/04/2017 - 08:25

UKS Gol Łącko mistrzem małopolskiego turnieju [ZDJĘCIA]

Na boiskach Com-Com Zone w Nowej Hucie rozgrywano finał wojewódzki XVII edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Gol Łącko reprezentowali powiat nowosądecki w kategorii U-8 (zawodnicy urodzeni w 2009 i 2010 roku). W finałowym pojedynku 4:0 pokonali drużynę z Krzeszowic!

Przepustką do udziału w tych rozgrywkach były  październikowe eliminacje powiatowe, w których  UKS GOL zajął pierwsze miejsce.

– W Krakowie chłopcy spisali się rewelacyjnie,  dominowali  w każdym meczu, a ich wyniki potwierdzają wyśmienitą dyspozycję podczas tych finałów. Dla dzieci udział w turnieju był przede wszystkim wspaniałą przygodą i zabawą, przygotowanie i oprawę finału wojewódzkiego mali piłkarze zapamiętają bardzo długo. Emocje i napięcie  towarzyszące w czasie rozgrywania kolejnych meczów  sięgały zenitu, zarówno u dzieci jak i u licznie przybyłych rodziców – zaznacza Jan Mrówka, trener zespołu.

Nagrodę indywidualną w finale odebrał Wojciech Pierzga, który uzyskał 12 bramek  i został  Królem  Strzelców. Łąccy zawodnicy zostali obdarowani wieloma nagrodami od organizatorów, na wstępie otrzymali koszulki, w których rozgrywali mecze eliminacyjne, a po awansie do pierwszej czwórki odebrali  komplet strojów, w których kontynuowali rozgrywki. Na ceremonii zakończenia turnieju udekorowani zostali pięknymi medalami  oraz wręczono im pamiątkowe  nagrody. 

Skład drużyny: Tomasz Dąbrowski, Jan Kramarczyk, Witold Gurgul, Robert Urban, Wojciech Pierzga, Piotr Kiełbasa, Wojciech Myjak, Piotr Faron, Michał Jankowski i Mateusz Cebula.

Trener: Jan Mrówka

(JB), fot. UG Łącko

UKS Gol Łącko mistrzem małopolskiego turnieju


Dziękujemy za przesłanie błędu