Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
28/09/2014 - 08:00

W Podstolicach mały bieg, ale wysokie nagrody! Nie tylko dla zwycięzców

Jesień to czas maratonów. Jednak i Ci, którzy nie czują się jeszcze na siłach zawalczyć na królewskim dystansie i aktualnie wykuwają formę, znajdą coś dla siebie. W niedzielę zapraszamy was na Bieg Górski w Podstolicach - krótki, kameralny, ale za to z pokaźną pulą nagród. I to nie tylko dla zwycięzców.
Startujemy o godz. 11.00 ze stacji narciarskiej. Biegniemy 6 km po miękkim, przyjemnym podłożu i... cieszymy się zdrowiem i nagrodami. Finansowymi i rzeczowymi - łączna pula to aż 10 000 zł.

Wśród kobiet nagrodami finansowymi uhonorujemy po 3 najlepsze biegaczki w każdej z 2 kategorii wiekowych - do lat 40 włącznie i powyżej. Takie same kategorie zdefiniują rywalizację mężczyzn, tu nagradzanych będzie jednak 8 najlepszych zawodników.

Zarówno zwyciężczynie jak i zwycięzcy zarobią po 500 zł. Zawodnicy z drugich miejsc po 400, a trzecich - 300 zł.

Szansę na nagrodę pieniężną będą mieli wszyscy uczestnicy imprezy. Rozlosujemy aż 17 nagród w wysokości 100 zł.

Nie zabraknie również nagród rzeczowych w postaci voucherów na karnety do stacji narciarskich Beskid Ski oraz stacje narciarską w Podstolicach. Mamy też coś dla miłośników literatury biegowej - 6 książek o tej tematyce. Książki również zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników niedzielnego biegu.

Szczegóły organizacyjne imprezy w Podstolicach, w tym informację o trasie i sposobie zapisu, znajdziecie w naszej wcześniejszej publikacji. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić Was do Podstolic do wspólnej i aktywnej zabawy w niedzielne przedpołudnie. Start punktualnie o godz. 11:00!

Źródło: Festiwal Biegowy
(GG)
Oprac. (RSZ)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

 


Dziękujemy za przesłanie błędu