Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
30/01/2017 - 12:55

W Starym Sączu moczenie kija to prawdziwa pasja! Dla kobiet egzamin za darmo

W gminie Stary Sącz powstało nowe koło wędkarskie. PZW Stary Sącz -STAWY Koło nr 33 zaprasza wszystkich miłośników wędkarstwa do wstąpienia w jego szeregi.

- Nasze plany? Ścisła współpraca z Zarządem Okręgowym PZW w Nowym Sączu i realizacja ich celów statutowych. Planujemy zorganizować warsztaty wędkarskie dla dzieci i młodzieży ze Starego Sącza i okolic a w okresie wakacyjnym szkółkę wędkarską. Zorganizujemy zawody spławikowe, spinningowe, muchowe oraz dzień dziecka. Nawiążemy współpracę z ościennymi kołami wędkarskimi – wylicza z entuzjazmem Tomasz Wójcik, prezes koła.

Koło chce też przeprowadzać egzaminy na kartę wędkarską. – Kobiety, dzieci i młodzież egzaminować będziemy bezpłatnie – zastrzega.

Ale na tym nie koniec. – W zależności od posiadanych środków będziemy prowadzić zarybienia, budować infrastrukturę wędkarską, a w wolnym czasie będziemy przeprowadzać kontrole  przez SSR oraz akcje porządkowe – deklaruje prezes.

Zobacz też: Łowią ryby pod lodem. Mistrzostwa Polski na Jeziorze Rożnowskim

 - Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych którzy w dobrym towarzystwie chcą oddawać się pasji jaką jest wędkarstwo – mówi na zakończenie.

W zarządzie zasiadają:

- Prezes: Tomasz Wójcik

- Zastępcy:  Mariusz Faron, Sławomir Żytkiewicz

Zarząd koła tworzą również: Dorota Dąbrowska, Michał Wojnarowski, Marek Wastag, Sławomir Dąbrowski

Koło ma tez już profil na Facebooku PZW Stary Sącz-STAWY Koło nr.33.

ES [email protected] Fot.: Tomasz WójcikDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe