Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 lutego. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
16/11/2019 - 22:05

Zakończyła się czwarta edycja Ligi Gladiatora w kickboxingu

Zakończyła się czwarta już edycja Ligi Gladiatora w kickboxingu. Najlepszymi zawodnikami zostali: Karol Niewiadomski z Krużlowej, Andrzej Romanek z Białej Wyżnej, Beata Fyda z Krużlowej.


Liga przeznaczona była dla dzieci i młodzieży, najmłodszy zawodnik, który wystartował miał tylko 5 lat ale były również walki seniorskie. We wszystkich edycjach wzięło udział 76 zawodników. Oprócz zawodników Gladiatora na lidze gościli wojownicy z Feniksa Krzyżówka oraz Fighthouse Nowy Sącz.

Liczba startujących dzieci pokazuje, że kickboxing to nie jest już sport niszowy. Cieszy również coraz lepszy poziom sportowy. Z każdą ligą, zawodnicy prezentowali lepsze walki co z pewnością zaowocuje w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski.


Prowadzony ranking wskazał trzy osoby, które zdobyły maksymalną ilość punktów i wygrały wszystkie swoje walki, są to: Karol Niewiadomski z Krużlowej, Andrzej Romanek z Białej Wyżnej, Beata Fyda z Krużlowej. Ponadto nagrodą specjalną od sędziego głównego Macieja Bajtla została uhonorowana Weronika Ogorzałek z Siołkowej. Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom i zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję Ligi Gladiatora. (Amadeusz Kwiatkowski, opr. red.)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020