Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
24/08/2021 - 12:55

Klaudia Zwolińska pokazała swój samochód i... wygrała kolejne zawody

Klaudia Zwolińska nie zwalnia tempa. Po udanym występie na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, tym razem okazała się najlepsza w mistrzostwach Europy do lat 23. Pochodząca z Nowego Sącza zawodniczka pokazała także w mediach społecznościowych jaki posiada samochód.

Jeszcze nie tak dawno emocjonowaliśmy się występami naszych olimpijczyków w Tokio. Igrzyska do bardzo udanych zaliczyć może Klaudia Zwolińska. Kajakarka Startu Nowy Sącz zajęła 5. miejsce, będąc o krok od medalu. Przerwa w startach nie trwała w jej przypadku jednak długo.

W miniony weekend zawodniczka wzięła udział w młodzieżowych mistrzostwach Europy w Soltanie. Zwyciężyła już w półfinale, dzięki czemu w wielkim finale startowała jako ostatnia. Również tam nie dała rywalkom żadnych szans. Na drugim miejscu uplasowała się Słowaczka Sara Stanovska, a na trzecim Czeszka Tereza Fiserova.

To drugi złoty medal naszej kajakarki w tej imprezie (poprzedni zdobyła w 2018 roku). Dwukrotnie była także na drugim miejscu.

Kilka dni wcześniej, Klaudia Zwolińska zamieściła na swoim fanpage'u na Facebooku zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jakim podróżuje samochodem. ([email protected], fot.: Antoine Lamielle, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons)