Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
17/05/2024 - 10:40

Cykl turniejów PRO GOAL CUP dostarczył wielu emocji. To było prawdziwe święto [ZDJĘCIA]

Młodzi piłkarze pokazali wielkie umiejętności na boisku, a kibice dawali z siebie wszystko na trybunach! Cykl turniejów Pro Goal Cup, organizowany przez Akademię Goal dostarczył ogromnych emocji. Działo się naprawdę bardzo dużo!

Turnieje Akademii Goal

Cykl turniejów Pro Goal Cup, organizowany przez Akademię Goal, to już tradycja. Odbywa się co roku i jest prawdziwym świętem futbolu dla młodych piłkarzy. Nie inaczej było również i tym razem.

- Długie godziny zajęło nam dopięcie na ostatni guzik wszystkich kwestii związanych z organizacją czterech turniejów. To była olbrzymia praca wielu zaangażowanych przyjaciół Akademii Goal i cztery wspaniałe dni pełne piłkarskich emocji! - przekazują organizatorzy.

Łącznie pojawiło się ponad 80 zespołów, w których wystąpiło ponad 850 chłopców i dziewczynek z roczników 2014-2017. Warto dodać, że oprócz drużyn z Polski mieliśmy także kluby ze Słowacji. Poziom był zatem wysoki.

PRO GOAL CUP dostarczył wielu emocji

- Rozegraliśmy w sumie 1380 minut, co złożyło się na 304 mecze. Uff, kawał dobrej roboty! Pro Goal Cup jest piłkarskim świętem dla wszystkich młodych adeptów piłki nożnej. Sportowa rywalizacja dostarczyła wielu wrażeń, pięknych goli i wspaniałych interwencji bramkarskich. Licznie zgromadzona publiczność, w tym wspaniali rodzice-kibice, swoim dopingiem pozytywnie wpływali na atmosferę turniejów. Dla dzieci udział w rozgrywkach był niesamowitą zabawą, a piękna i słoneczna pogoda pozostawiła opaleniznę na ich radosnych uśmiechniętych twarzach - dodają organizatorzy.

Każdy piłkarz otrzymał na koniec pamiątkowy medal, a drużyny statuetki. Wyróżniającym się zawodnikom przyznane zostały nagrody rzeczowe. 

- Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim naszym uczestnikom. Rodzicom i trenerom za współtworzenie tego wspaniałego wydarzenia, a nieocenionym sponsorom za ich wkład w organizację świetnej zabawy dla dzieciaków kochających piłkę! Dziękujemy wszystkim, którzy swoim wkładem przyczynili się do organizacji całego cyklu PRO GOAL CUP. Podziękowania kierujemy do: Schwander Polska, FAKRO, Studio Lasera, Hurtownia AKWA, Firma Bud-Dróg, Naturalna Woda Mineralna Piwniczanka, ZINA oraz patrona medialnego Sądeczanin - wymieniają organizatorzy.

Akademia Goal informuje jednocześnie, że cały czas możliwe jest dołączenie do jej szeregów. Daje to możliwość rozgrywania meczów ligowych, turniejów (zewnętrznych i wewnętrznych), uczestnictwa w obozach sportowych czy treningach. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu - 517245526. 

Kolejny cykl turniejów PRO GOAL CUP już za rok. Ponownie będzie się działo bardzo dużo. ([email protected], fot.: Akademia Goal)

Patronem medialnym wydarzenia jest "Sądeczanin"

Cykl turniejów PRO GOAL CUP
Młodzi piłkarze pokazali wielkie umiejętności na boisku, a kibice dawali z siebie wszystko na trybunach! Cykl turniejów Pro Goal Cup, organizowany przez Akademię Goal dostarczył ogromnych emocji. Działo się naprawdę bardzo dużo!


Dziękujemy za przesłanie błędu