Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
08/08/2020 - 13:35

Gorąco w Sandecji! Artur Kapelko zawieszony

Prezes Sandecji Artur Kapelko został zawieszony w pełnieniu swoich obowiązków. O zawieszeniu dowiedziałem się z mediów - mówi Kapelko

Artur Kapelko

Artur Kapelko sprawował funkcję prezesa Sandecji od 30 kwietnia 2019 roku, zastępując na tym stanowisku Tomasza Michałowskiego. Za jego kadencji drużyna z Nowego Sącza zakończyła sezon 2018/19 na 4. miejscu w tabeli, natomiast 2019/20 na 12. pozycji.

Zobacz także: Dzieje się w Sandecji! Zmian kadrowych ciąg dalszy

Wczoraj Uchwałą Rady Nadzorczej MKS Sandecja S.A prezes został zawieszony. Tak brzmi oficjalny komunikat wydany w tej sprawie:

Rada Nadzorcza z dniem 07.08.2020 r. zawiesza Prezesa Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego "SANDECJA" S.A. z siedzibą w Nowym Sączu w związku z brakiem wspólnej wizji rozwoju klubu, jak również strategii sportowej i brakiem należytego współdziałania w sposób uzasadniony z interesami Spółki, jak również brakiem współdziałania z innym członkiem Zarządu. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia

Zobacz także: Sandecja poznała terminarz rozgrywek. Kolejni zawodnicy z nowymi kontraktami

Jak tę sytuację komentuje Artur Kapelko?

- Chcę podkreślić, że poprzedni sezon był dla nas bardzo dobry zarówno pod kątem sportowym, jak i finansowym. Z tego bardzo się cieszę. O zawieszeniu dowiedziałem się z mediów, szczegółów póki co nie znam. Mogę się tylko domyślać, czym to jest spowodowane. – powiedział Artur Kapelko dla portalu Sądeczanin.info.

Więcej szczegółów poznamy zapewne w najbliższych dniach.

MP, fot.:Archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu