Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lutego. Imieniny: Bernarda, Eryki, Rajmunda
03/12/2022 - 18:25

Pierwsze zmiany kadrowe w Sandecji. Odchodzi strzelec niesamowitego gola

Cały piłkarski świat żyje obecnie Mistrzostwami Świata, które odbywają się w Katarze. Nie oznacza to jednak, że nic nie dzieje się w klubach. Do pierwszych zmian w przerwie zimowej doszło właśnie w Sandecji. Odchodzi piłkarz, który zasłynął niesamowitym golem.

Sandecja zakończyła rozgrywki

Piłkarze Sandecji zakończyli już jakiś czas temu tegoroczne zmagania w pierwszej lidze. Przed tygodniem w sparingu zremisowali 1-1 z Zagłębiem Sosnowiec. Kolejne spotkania czekają ich dopiero w 2023 roku.

Przerwa zimowa jak zawsze oznacza wzmożony ruch transferowy. Niektórzy zawodnicy odchodzą z klubów, inni do nich dołączają. Kadra zmienia się także w przypadku sądeckiego zespołu. Poznaliśmy już pierwszą decyzję.

Giorgi Merebashvili odchodzi z Sandecji

Z zespołem żegna się Giorgi Merebashvili. Kontrakt z Gruzinem został rozwiązany za porozumieniem stron. Zawodnik w Nowym Sączu pojawił się przed rozpoczęciem sezonu, przenosząc się z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Na boisku pojawiał się dziesięciokrotnie w rozgrywkach ligowych. Zagrał także w Pucharze Polski z Górnikiem Polkowice. Zdobył wówczas dwa gole. Jeden z nich był szczególnej urody, bo zdobyty z połowy boiska.

Przypomnijmy, że już wcześniej z Sandecji odszedł także bramkarz Miłosz Tysiak. Jakie będą kolejne decyzje? Poznamy je zapewne w najbliższych tygodniach. ([email protected], fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu