Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
01/10/2020 - 11:15

Trener Sandecji przeprasza kibiców. Szykuje się zmiana szkoleniowca?

Trener Sandecji Piotr Mandrysz przepraszał kibiców za wysoką porażkę, jakiej byli świadkami w meczu ze Stomilem Olsztyn. Tymczasem, coraz częściej można słyszeć głosy, że w Nowym Sączu planowana jest zmiana szkoleniowca.

Jeśli w którymś ze spotkań należało upatrywać szans na przełamanie się Sandecji, to właśnie w domowym meczu ze Stomilem Olsztyn. Nie była to przecież drużyna należąca do pierwszoligowej czołówki, a własne boisko miało być dodatkowym atutem na korzyść sądeckiej ekipy. Niestety, również ten rywal okazał się za mocny. Porażkę 1:4, można rozpatrywać w kategoriach klęski. Kolejnej. Wcześniej bowiem takim samym rezultatem zakończył się mecz z ŁKS-em.

Na pomeczowej konferencji prasowej trener – Piotr Mandrysz mówił, że spotkanie toczone było w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, co wykluczało grę kombinacyjną. Szkoleniowiec ubolewał nad tym, że jego podopieczni po raz kolejny stracili bramkę ze stałego fragmentu gry, mimo że pracują nad tym aspektem na treningach. Mówił również o tym, że gol dla Sandecji był już tylko na otarcie łez i nie zamazał całego obrazu gry.

Sandecja przegrała szóste spotkanie z rzędu, co sprawiło, że w Nowym Sączu słychać głosy o zmianie szkoleniowca. Nowym prezesem „Biało-czarnych” został Paweł Cieślicki, więc to do niego będzie należała ostateczna decyzja w tej sprawie, jednak biorąc pod uwagę ostatnie wyniki taka roszada jest prawdopodobna. Jak wspomniał na Twitterze Michał Śmierciak, na meczu sądeczan z ŁKS-em Łódź widziany był Radosław Mroczkowski, który kilka lat temu wprowadził Sandecję do ekstraklasy.

Jaka będzie przyszłość Piotra Mandrysza pokażą najbliższe dni. W sobotę sądeczanie zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec, a tydzień później z łódzkim Widzewem. Te mecze wiele wyjaśnią … (MP), fot.: screen, Sandecja Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu