Piątek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
07/07/2021 - 10:40

W Barcicach powitano wakacje turniejem piłkarskim dla dzieci [ZDJĘCIA]

Jak aktywnie rozpocząć wakacje? Turniejem piłkarskim. W Ubiegłym tygodniu rozegrany został w Barcicach. Były medale, dyplomy oraz przede wszystkim dobra zabawa.

25 czerwca zakończył się rok szkolny i uczniowie rozpoczęli długo wyczekiwany okres wakacyjny.  Właśnie z tej okazji zorganizowany został w Barcicach turniej piłkarski dla najmłodszych. Odbywał się w kategorii wiekowej 8-latków.

Rywalizacja dostarczyła wielu emocji. Łącznie wzięło w niej udział ponad 100 dzieci. Uczestnicy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy. Najlepszy okazał się zespół Starówki, drugie miejsce zajęła Iwanowicka AP, a trzecie Helena.

Dalsze pozycje zajęły akademia Goal, Barciczanka, Sandecja i Polany Berest. Najepszą zawodniczką wybrano Olimpię Klimek, a mistrzami celności zostali Kacper Pych oraz Dawid Basta. Wszystkim uczestnikom towarzyszyły uśmiechy na ustach i  każdy z nich podczas turnieju dobrze się bawił. ([email protected], fot.: MZPN Nowy Sącz)