Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 marca. Imieniny: Ernesta, Jana, Marka
25/05/2021 - 13:55

Grali świetnie! Młodzi sądeccy siatkarze w „16” najlepszych polskich drużyn

Młodzicy SKPS Dunajec awansowali do półfinałów Mistrzostw Polski, w których wystąpi 16 najlepszych drużyn z naszego kraju. Motywacja, aby osiągnąć jeszcze więcej będzie tym większa, że turniej półfinałowy z ich udziałem odbędzie się w Nowym Sączu.

Siatkarze SKPS Dunajec zdobywają medale na różnych turniejach w praktycznie wszystkich kategoriach wiekowych. Klub święci sukcesy również w skali ogólnopolskiej. Potwierdziło się to w ostatni weekend podczas turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski młodzików.

Zawody odbywały się w Rzeszowie. Sądeczanie wygrali z Karpatami Krosno 2:0 oraz przegrali 1:2 z Resovią Rzesów. O awansie do półfinałów decydował mecz z Bzurą Ozorków. Siatkarze Dunajca pewnie zwyciężyli 2:0 i zameldowali się w kolejnym etapie rozgrywek.

W półfinałach zmierzą się z drużynami Vita Sun MKS Będzin, KS Metro Warszawa i Jastrzębskim Węglem. Jak się okazało po losowaniu, turniej będzie się odbywał w Nowy Sącz. Jest to świetna okazja, by po raz kolejny zaprezentować się ze znakomitej strony. ([email protected], fot.: SKPS Dunajec)Dziękujemy za przesłanie błędu