Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
21/05/2024 - 15:35

Marcin Janusz trafił do alei gwiazd! Sądecki siatkarz to prawdziwa ikona sportu [ZDJĘCIA]

Marcin Janusz to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych sądeckich sportowców. Kariera zawodnika jest pełna sukcesów. Niedawno trafił do Alei Gwiazd Siatkówki. Szczęścia nie brakuje mu również w życiu prywatnym.

Marcin Janusz w Alei Gwiazd Siatkówki

Siatkówka to w naszym kraju niezwykle popularny sport. W przeciwieństwie do piłki nożnej nasi zawodnicy, zarówno w klubach, jak i reprezentacji odnoszą wielkie sukcesy. Ich mecze cieszą się również bardzo dużym zainteresowaniem. 

Sądecczyzna ma to szczęście, że w spotkaniach kadry bierze udział nasz przedstawiciel. Marcin Janusz jest jej prawdziwym filarem! Możemy go podziwiać w akcji na czempionatach o zasięgu europejskim czy też światowym.

Jest wychowankiem SKPS Dunajec, a jego kariera, to pasmo nieustannych sukcesów. Ma w swoim dorobku już dwa tytuły mistrza Polski, dwa wicemistrzostwa i jeden brązowy medal. Trzykrotnie wygrywał również Puchar Polski i dwa razy z rzędu Ligę Mistrzów. Zdobył także złoto Ligi Narodów, mistrzostw Europy i srebro Mistrzostw Świata. Obecnie gra w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

Zawodnik kilka dni temu brał udział w wyjątkowym wydarzeniu. Odsłonił swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Siatkówki w Katowicach. Podkreśla to, że choć ma 29 lat, to jego zasługi i osiągnięcia są już bardzo duże.

Marcin Janusz prywatnie

Sądeczaninowi powodzi się również w życiu prywatnym. Jest szczęśliwym mężem Katarzyny, którą poślubił w czerwcu 2022 roku. Jego wybranka jest dietetykiem. Wiele razy można ich było wspólnie spotkać również w Nowym Sączu. 

Niedawno byli wspólnie na weselu Aleksandra Śliwki i Jagody Gruszczyńskiej w Gródku nad Dunajcem. Na Instagramie publikowali również zdjęcia z wakacji. ([email protected], fot.: marcin.janusz_/ Instagram)

Aby zobaczyć zdjęcia Marcina Janusza z żoną Katarzyną przejdź na kolejną stronę TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu