Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
23/01/2020 - 20:00

Co z obozem piłkarzy Sandecji w Chorwacji? Pojawiają się komplikacje [WIDEO]

Na specjalnej konferencji prasowej zarówno prezes Artur Kapelko, jak również radny Dawid Dumana przyznali, że umowa wyjazdu na obóz przygotowawczy piłkarzy Sandecji nie jest jeszcze podpisana. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, pojawiły się pewne komplikacje.

Planowo drużyna miała udać się do Chorwacji. - Dostaliśmy darowiznę, specjalnie dedykowaną na ten obóz od sponsora. Także też z tego powodu jesteśmy ukontentowani - powiedział prezes Artur Kapelko. Trzeba jednak przyznać, że sprawa darowizny dla spółki akcyjnej wzbudza kontrowersje.

Zobacz: Na transferze Thiago mozna było zarobić więcej. Znamy stanowisko klubu [WIDEO]

Jak się jednak okazuje, podpisanie dokumentów odwleka się w czasie. Nieoficjalnie w klubie można usłyszeć, że istnieje ryzyko, iż obóz przygotowawczy w Chorwacji nie dojdzie do skutku.

Zobacz: Urzędnicy muszą się spieszyć, jeśli Sandecja ma na czas spełnić ligowe kryteria

- Wierzymy, że po pierwsze obóz dojdzie do skutku, bo jeszcze formalizacja przed nami i ostatnie ustalenia, ale kwota na koncie klubowym jest - wyjaśnił Kapelko. Co, gdyby jednak nie udało się zapewnić drużynie tego wyjazdu? - Musimy to brać pod uwagę. Musimy mieć „plan B” , czy wyjazdu na inne zgrupowanie, czy znalezienie innego miejsca na taki obóz - dodał prezes klubu.

([email protected]). Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu