Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
06/10/2020 - 10:50

Festiwal Biegowy: Jaworzyna Krynicka zdobyta! [WIDEO]

Bieg na Jaworzynę był jednym z ostatnich wydarzeń 11. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy. Jego uczestnicy chętnie dzielili się wrażeniami przed startem.

W niedzielę osoby uczestniczące w 11. TAURON Festiwalu Biegowym w Krynicy, zmierzyły na dystansie 2,6 km w Biegu na Jaworzynę Krynicką. Trasa była bardzo wymagająca, miała duże nachylenie i prowadziła cały czas w górę. Warunki te nie były jednak straszne zawodnikom, którzy w nim wystartowali. Bieganie to dla nich bowiem pasja, a wydarzenia takie jak Festiwal Biegowy, pomagają ją tylko skutecznie realizować.

Zobacz także: Festiwal Biegowy: Bieg na Jaworzynę i MP w HILL Nordic Walking [ZDJĘCIA]

- Mąż startuje w Iron Runie. Dzięki niemu i ja tutaj jestem, bo sama na takie dystanse bym się nie decydowała. Łącznie przebiegłam tutaj ponad 20 km. Bieganie to duża adrenalina. Dobrze działa na zdrowie – mówi nasza rozmówczyni startująca w biegu. - Biegać można w każdym wieku, jesteśmy tego najlepszym przykładem bo zaczęliśmy, gdy mieliśmy 50 lat - dodaje jej mąż. Więcej w materiale filmowym. (MP) realizacja Krzysztof Stachura I Ewa Stachura

Bieg na Jaworzynę i MP w HILL Nordic Walking zakończone!
Ostatnimi wydarzeniami na 11. Tauron Festiwalu Biegowym w Krynicy był Bieg na Jaworzynę i Mistrzostwa Polski w HILL Nordic Walking.


Dziękujemy za przesłanie błędu