Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
06/10/2020 - 11:55

Festiwal Biegowy: pozytywne emocje na starcie Ultramaratonu 64 km [WIDEO]

Odpowiednie przygotowanie to kwestia o której najczęściej wspominali uczestnicy Biegu na 64 km w ramach Ultramaratonu Wyszehradzkiego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego podczas 11. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy.

Bieg na 64 km, będący częścią Ultramaratonu Wyszehradzkiego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, to ogromne wyzwanie. Jego uczestnicy mieli do pokonania trasę z Rytra, przez Piwniczną, Wierchomlę, aż do mety znajdującej się na krynickim deptaku. Na ten bieg, o czym wspominali organizatorzy, nie można przyjść "z marszu. Wymaga on długich przygotowań, które pozwolą na ukończenie go w przyjętym limicie czasowym. Przed rozpoczęciem odcinka, wszyscy byli pozytywnie nastawieni i liczyli na udaną rywalizację.

Zobacz także: Bieg na 64 km zakończony! Zawodnicy zadowoleni z wyników

- Bieg będzie trudny, trasa jest fajna biegowo, więc powinno być dobrze, zwłaszcza, że pogoda ma dopisywać - mówił jeden z biegaczy - To pierwszy start w tym wyjątkowym roku, ale chcę się sprawdzić żeby realizować swoje cele i iść do przodu - dodawał inny

Więcej w materiale filmowym. (MP), Krzysztof Stachura

Bieg 7 Dolin - największe wyzwanie 11. TAURON Festiwalu Biegiowego
Zawodnicy chcący sprawdzić się na trasie morderczego Biegu 7 Dolin przystąpili do rywalizacji. Do pokonania mieli 100 km, 64 km lub 35 km.


Dziękujemy za przesłanie błędu