Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
04/10/2020 - 12:10

Festiwal Biegowy: tegoroczny Runek Run przeszedł do historii [WIDEO]

Krzysztof Bodurka został zwycięzcą biegu na 22 km - Runek Run, jaki w niedzielę odbył się w Krynicy w ramach 11. TAURON Festiwalu Biegowego.

Niedziela to ostatni dzień 11. TAURON Festiwalu Biegowego, którego uczestnicy łączą rywalizację na różnych dystansach z dobrą zabawą. Wszystko to dostarcza niezapomnianych wrażeń i wspomnień.

Na godzinę 7.50 z krynickiego deptaka zaplanowano start biegu na 22 km - Runek Run. Atutem tej rywalizacji była w miarę prosta i malownicza trasa. Zawodnicy biegli przez Jaworzynę Krynicką i Runek, a następnie do mety na deptaku. Bieg ten jest częścią Ultramaratonu Wyszehradzkiego im Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Co mówili zawodnicy przed jego rozpoczęciem?

- Czuję się bardzo dobrze, jestem zwarta i gotowa - mówiła jedna z uczestniczek

Zwycięzcą został Krzysztof Bodurka, który finiszował przed Łukaszem Wąchałą i Piotrem Łobodzińskim. Wśród kobiet najlepsza była Dominika Wiśniewska-Ulfik. Wyprzedziła Iwonę Wichę i Reginę Kulkę. [SPRAWDŻ WYNIKI]

- Wracam do formy, więc się cieszę. Początek nie był ciężki, ale u góry wiało, poza tym było ok - mówił zwycięzca po biegu 

Więcej wypowiedzi w materiale filmowym. (MP), fot.: Organizator, wideo: Daniel Szlag

Bieg współorganizowany jest przez Fundację Sądecką w ramach Biegu Szlakiem Wód Zdrojowych Małopolski. Fundacja Sądecka w ramach Biegów Szlakiem Wód Zdrojowych Małopolski współorganizuje trzy biegi : Krynicką Pętlę, Nocny Rodzinny Bieg na 5 km oraz Runek Run.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Zakończył się Runek Run - bieg na 22 km




Krzysztof Bodurka został zwycięzcą biegu na 22 km - Runek Run, jaki w niedzielę odbył się w ramach 11. TAURON Festiwalu Biegowego.






Dziękujemy za przesłanie błędu