Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lutego. Imieniny: Bernarda, Eryki, Rajmunda
30/11/2022 - 14:40

Historyczna szansa polskich piłkarzy! Sądeczanie pełni nadziei na wyjście z grupy [WIDEO]

Na ten dzień kibice reprezentacji Polski czekali od 36 lat. W środę nasi piłkarze mogą zapewnić sobie awans z grupy na Mistrzostwach Świata w Katarze. Nadzieje na pozytywny wynik w meczu z Argentyną są bardzo duże. Co typują mieszkańcy Sądecczyzny? Zapytaliśmy ich o to podczas sondy ulicznej.

Już dzisiaj o godzinie dwudziestej, reprezentacja Polski zmierzy się z Argentyną. Do tej pory nasi piłkarze radzili sobie bardzo dobrze. W meczu z Meksykiem zremisowali 0:0. Potem przyszedł czas na starcie z Arabią Saudyjską, które wygraliśmy dzięki golom Piotra Zielińskiego i Roberta Lewandowskiego. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla naszej reprezentacji.

Zobacz też Mistrzostwa Świata: czas na mecz Polski z Meksykiem! Redakcja „Sądeczanina” typuje wynik

A jak dzisiaj Biało – Czerwoni poradzą sobie w meczu z Argentyną?  Czy będzie to udany występ? Czy polskim piłkarzom uda się zatrzymać Lionela Messiego? Czy wywalczą awans z grupy? Przekonamy się już za kilka godzin.

Jaki wynik dzisiejszego meczu typują sądeczanie? Zapytaliśmy ich o to w ulicznej sondzie.

- Myślę, że Polska wyjdzie z grupy. Trzymam kciuki za naszych piłkarzy. Myślę, że wygramy z Argentyną dwa do jednego. Messi może być dla nas zagrożeniem, ale my z kolei mamy Lewandowskiego, więc powinniśmy sobie poradzić w tym meczu – twierdzi przepytywany przez nas mężczyzna.

Zobacz też Tak sądeczanie wspierają polską reprezentację! Przyślijcie nam swoje zdjęcia

- To będzie ciężki mecz, ale mam nadzieję, że chociaż uda nam się zremisować. Argentyńczycy są bardzo zmobilizowani, aby chociaż wyjść z grupy. Będą chcieli udowodnić wszystkim, a przede wszystkim hejterom, że się mylili. Mimo wszystko jestem bardzo pozytywnie nastawiony – mówi inny mężczyzna, którego spotkaliśmy na ul. Jagiellońskiej.

- Znając życie przegramy ten mecz – twierdzi jeszcze inna osoba.

Zachęcamy Was do wysłuchania wszystkich wypowiedzi, które znajdziecie w materiale filmowym. ([email protected] Fot. i Film M. Pogwizd)Dziękujemy za przesłanie błędu