Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
20/05/2023 - 16:05

Kto zagra z FC Barcelona, RC Celta de Vigo, FC Köln? Za nami losowanie grup 12 Turnieju „Sokolika”

Kto z kim się zmierzy w 12 Turnieju „Sokolika”? Kto zagra z takimi wielkimi drużynami jak FC Barcelona, RC Celta de Vigo, FC Köln? Z kim zagrają w pierwej kolejności Sandecja i UKS Sokoliki Stary Sącz? Za nami losowanie grup.

Kto zagra z FC Barcelona, RC Celta de Vigo, FC Köln? Za nami losowanie grup 12 Turnieju „Sokolika”

W tym roku organizowany przez Fundację „Ja też mam marzenia” turniej „Sokolika” odbędzie się już po raz 12. Rozgrywki mają znakomitą renomę i co roku przyciągają największe akademie piłkarskie z Polski oraz całej Europy. W 2023 roku w turnieju zagra też nawet drużyna z Indii. W sumie w rywalizacji weźmie udział aż 36 drużyn w tym nasze miejscowe czyli m.in. Sandecja i Sokoliki Stary Sącz.

Zobacz też: Celta Vigo z Hiszpanii! To zwycięzcy XI Turnieju Sokolika w Starym Sączu

Tradycyjnie miejscem rozgrywek będzie stadion w Starym Sączu. Za nami już turnieje eliminacyjne. A wczoraj w Hotelu „Beskid” w Nowym Sączu odbyło się losowanie grup. Ceremonię przeprowadzili Krzysztof Szewczyk i Robert Mysior a wśród gości zasiedli sympatycy, sponsorzy  oraz organizatorzy turnieju: Jacek Lelek – burmistrz Starego Sącza, Joanna Walter – prezes Hotelu „Perła Południa”, Urszula Kądziołka – menadżer Projektów Marketingowych firmy WIŚNIOWSKI, Janusz Kumurkiewicz – członek zarządu, dyrektor marketingu firmy FAKRO, Piotr Niespój – prezes firmy PESMENPOL, Iwona Pilch – właściciel firmy HAL MONT, Tomasz Fortuna – właściciel przychodni stomatologicznej FORTUNA, Roman Csorich – właściciel firmy CSORICH, Krzysztof Pietrzak – właściciel firmy MAGFERUM, Marcin Golonka – właściciel firmy REMAR, Dariusz Konieczny – właściciel firmy COMPLEX, Agnieszka Wójcik – właściciel firmy PUFY.PL, Paweł Ogórek – dyrektor sprzedaży firmy RAMEX, Jaromir Kocot – dyrektor sprzedaży firmy CUTLINE, Tomasz Jaskot – właściciel firmy PV POLSKA ENERGIA, Dariusz Mrożek – właściciel firmy PELEKTRICAL, Maciej Styrna – kierownik salonu MERCEDES BENZ SOBIESŁAW ZASADA AUTOMOTIVE w Nowym Sączu, Sławomir Sanocki – właściciel firmy OGRÓD PRO, Krzysztof Jawor – właściciel firmy JAW TRANS, Jacek Pietryga – właściciel firmy BIZNES PIETRYGA, Agnieszka Śliwa – właściciel Centrum Stomatologii Estetycznej INTERDENTICA, Michał Słaboń – właściciel Biura Podróży HIT SPORT, Mirosław Szymkowiak – były reprezentant Polski w Piłce Nożnej – Ambasador Fundacji „Ja też mam marzenia” oraz Dariusz Baboń – członek zarządu Fundacji „Ja też mam marzenia” o jej prezes – Tomasz Popiela.

Kto zagra z FC Barcelona, RC Celta de Vigo, FC Köln? Za nami losowanie grup 12 Turnieju „Sokolika”

- Przed nami dwunasta edycja niezwykłego turnieju, XII turnieju „Sokolika”, który odbywa się w przepięknym, starym, niewielkim mieście z wielkim, wspaniałym klimatem, w Starym Sączu. Już dzisiaj cieszę się bardzo, że będziemy mogli Was, drodzy piłkarze gościć w naszym mieście. Nie możemy już się tej chwili doczekać. Ale mam nadzieję, że spotkamy się też z państwem. I chciałbym w tym już państwu, sponsorom ale przede wszystkim organizatorowi, fundacji „Ja też mam marzenia” bardzo serdecznie podziękować. Podziękować za to, że możemy być co roku widzami, uczestnikami tego niezwykłego przedsięwzięcia i gościć dzięki Wam tak wspaniałych gości z kilkunastu krajów a w tej chwili już z kilku kontynentów. Czekamy na was w Starym Sączu i liczymy na fantastyczną zabawę i fantastyczną grę – mówił do zgromadzonych i widzów w sieci – losowanie było transmitowane na żywo on-line - burmistrz Jacek Lelek.

Zobacz też: Wielkie emocje na turnieju „Sokolika”. W niedzielę czas na decydujące mecze

- Ja chciałbym państwu zgromadzonym na sali przede wszystkim podziękować za to, że to właśnie dzięki wam przyjeżdżają do Starego Sącza tak wspaniałe drużyny jak FC Barcelona, RC Celta de Vigo, FC Köln i wiele, wiele innych z zagranicy. To jest wielka przyjemność z takimi drużynami grać dla tych dzieci. Ja też z nimi grałem ale już dopiero w wieku dwudziestu paru lat – podkreślał Mirosław Szymkowiak.

Więcej o tegorocznych rozgrywkach turniejowych „Sokolika” w materiale filmowym w rozmowie z Tomaszem Popielą. Wyniki losowania, podział grup – grafika powyżej.

Patronem medialnym XII turnieju "Sokolika" jest portal sądeczanin.info.

([email protected] Fot. i film: ES) (c) Materiał chroniony prawem autorskim

Za nami losowanie grup 12 Turnieju „Sokolika”
W tym roku organizowany przez Fundację „Ja też mam marzenia” turniej „Sokolika” odbędzie się już po raz 12. Rozgrywki mają znakomitą renomę i co roku przyciągają największe akademie piłkarskie z Polski oraz całej Europy. W 2023 roku w turnieju zagra też nawet drużyna z Indii. W sumie w rywalizacji weźmie udział aż 36 drużyn w tym nasze miejscowe czyli m.in. Sandecja i Sokoliki Stary Sącz. Tradycyjnie miejscem rozgrywek będzie stadion w Starym Sączu. Za nami już turnieje eliminacyjne. A wczoraj w Hotelu „Beskid” w Nowym Sączu odbyło się losowanie grup. (Fot.: ES)


Dziękujemy za przesłanie błędu