Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
06/10/2020 - 11:10

Pełni entuzjazmu zawodnicy wystartowali w VisegRun with Interreg PL-SK [WIDEO]

VisegRun with Interreg PL-SK to kolejne z wydarzeń, jakie miały miejsce podczas 11. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy. Jego uczestnicy ruszyli na trasę naładowani pozytywną energią.

VisegRun with Interreg PL-SK był jednym z najbardziej wymagających biegów 11. TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy. Zawodnicy mieli do pokonania 35 km trasę z Mniszka nad Popradem, na krynicki deptak. Była ona trudna i górzysta, z licznymi podbiegami oraz zbiegami. Uczestnicy biegu byli jednak przed startem naładowani pozytywną energią, która niosła ich aż do mety. Festiwal Biegowy to bowiem wydarzenia, które oprócz sportowej rywalizacji zapewnia także niezapomniane przeżycia i jest dobrą zabawą dla wszystkich osób w nim startujących.

Zobacz także: Uczestnicy biegu VisegRun with Interreg PL-SK 35 km na mecie. [WIDEO]

- Bieganie to nasze hobby i pasja. Biegamy od 6 lat. Staramy się w każdym tygodniu 2-3 razy wyjść na trasę. W zawodach bierzemy udział amatorsko, robimy to dla zdrowia i dla zabawy - mówi grupa koleżanek biorących udział w biegu.

- Jesteśmy świetnie nastawione, lubimy biegać, a to się liczy najbardziej. Najważniejsze, że jest dobra pogoda - dodają inne osoby.

Więcej w materiale filmowym. (MP), realizacja Krzysztof Stachura

Bieg 7 Dolin - największe wyzwanie 11. TAURON Festiwalu Biegiowego
Zawodnicy chcący sprawdzić się na trasie morderczego Biegu 7 Dolin przystąpili do rywalizacji. Do pokonania mieli 100 km, 64 km lub 35 km.


Dziękujemy za przesłanie błędu