Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
06/10/2020 - 14:35

Biegi Szlakiem Wód Zdrojowych Małopolski cieszyły się dużym powodzeniem

Biegi Szlakiem Wód Zdrojowych Małopolski odbywające się podczas 11. TAURON Festiwalu Biegowego dostarczyły wielu pozytywnych emocji uczestnikom. Zresztą, przeczytajcie sami:

11. TAURON Festiwal Biegowy przeszedł już do historii, jednak emocje których byliśmy świadkami cały czas trwają w świadomości jego uczestników i organizatorów. Przez trzy uczestniczyliśmy we wspaniałym święcie, które połączyło rywalizację z dobrą zabawą. Przekrój pokoleń wśród uczestników był bardzo duży, od tych najmłodszych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze sportowe kroki, po nieco starszych, mających w swoich nogach przebiegniętych już wiele kilometrów.

Pozytywnych wrażeń dostarczyły również współorganizowane przez Fundację Sądecką Biegi Szlakiem Wód Zdrojowych Małopolski, w skład których wchodziły Krynicka Pętla, Nocny Bieg rodzinny na 5 km oraz Runek Run. Osoby biorące w nich udział były szczęśliwe, że w ciężkich czasach koronawirusa, miały możliwość uczestniczenia w rywalizacji biegowej. Zgodnie podkreślali, że Festiwal Biegowy to wspaniałe święto tego sportu, po którym zostają niezapomniane wspomnienia.

Zobacz także: Festiwal Biegowy: tegoroczny Runek Run przeszedł do historii [WIDEO]

- Super przygotowane trasy, z gatunku takich jakie lubię. Nie wziąłem latarki, więc tym bardziej było ciekawie. Festiwal to jak zawsze fajne miejsce i fajni ludzie więc jestem bardzo zadowolony – mówił zawodnik startujący na dystansie Krynickiej Pętli

- Jestem pierwszy raz na festiwalu, panuje tutaj świetna atmosfera, która dodaje energii. Jest super – dodawała zawodniczka oczekująca na start biegu Runek Run. Każdy podkreślał, że w trudnych czasach pandemii wydarzenie takie jak to napełnia dodatkową „mocą”, dzięki której żaden dystans nie jest straszny. (MP), fot.: Organizator

Bieg współorganizowany jest przez Fundację Sądecką w ramach Biegu Szlakiem Wód Zdrojowych Małopolski. Fundacja Sądecka w ramach Biegów Szlakiem Wód Zdrojowych Małopolski współorganizuje trzy biegi : Krynicką Pętlę, Nocny Rodzinny Bieg na 5 km oraz Runek Run.
 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego

Zakończył się Runek Run - bieg na 22 km
Krzysztof Bodurka został zwycięzcą biegu na 22 km - Runek Run, jaki w niedzielę odbył się w ramach 11. TAURON Festiwalu Biegowego.


Dziękujemy za przesłanie błędu