Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
24/02/2020 - 11:05

Bili się na boisku. Sądeccy samorządowcy kontra służby mundurowe

Walka była bardzo zacięta. O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. Taki był finał rozgrywek Powiatowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Pracowników Samorządowych, którzy zmierzyli się z drużynami służb mundurowych.

Reprezentacja Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, na czele ze starostą nowosądeckim Markiem Kwiatkowskim, wywalczyła drugie miejsce w  Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Pracowników Samorządowych. W hali sportowej w Łącku rywalizowało dziesięć zespołów, reprezentujących gminy oraz służby mundurowe.

Po zaciętej walce drużyna Starostwa uległa w finale reprezentantom straży pożarnej. O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. Na trzecim miejscu uplasował się zespół Straży Granicznej. Kolejne miejsca zdobyli reprezentanci gmin Grybów, Rytro, Muszyna, Korzenna i Łącko, a także Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz UKS GOL Łącko. Puchary i dyplomy zawodnicy odebrali z rąk wicewojewody małopolskiego Józefa Leśniaka i starosty nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego.

Dodajmy, że na bramce znakomicie sprawdził się senator Wiktor Durlak, występujący w barwach reprezentacji gminy Grybów. Wśród zawodników, walczących w turnieju, znaleźli się także przewodniczący rady powiatu Roman Potoniec oraz wójtowie gmin, których reprezentacje zgłosiły swoje drużyny do rozgrywek. (szel)Dziękujemy za przesłanie błędu