27/01/2020 - 21:05

Borzęcki, Olszewski, Popiela. Który z nich jest najpopularniejszym sportowcem?

Prezentujemy trzecią grupę finalistów w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2019. Głosowanie trwa do 31 stycznia, więc kibicom nie pozostało zbyt wiele czasu na decyzję. Gala finałowa odbędzie się 10 lutego w Hotelu Beskid.

ARKADIUSZ BORZĘCKI

Brązowy medalista Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem i kolarstwie szosowym osób niepełnosprawnych.

JAKUB OLSZEWSKI

Pochodzący z Nowego Sącza siatkarz zdobył w 2019 roku Mistrzostwo Europy w kategorii wiekowej kadetów będąc kapitanem drużyny narodowej i został tam wybrany najlepszym zawodnikiem. Na co dzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale, ale reprezentuje barwy Dunajca Nowy Sącz.

DARIUSZ POPIELA

To jeden z najbardziej utytułowanych sądeckich kajakarzy. Co roku osiąga sporo sukcesów i kolekcjonuje medale z różnej rangi imprez międzynarodowych. Nie inaczej było w ubiegłym, gdyż Dariusz Popiela zdobył wicemistrzostwo Europy w konkurencji K-1.

([email protected]). Film: Krzysztof Stachura