Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
09/12/2019 - 15:05

Gala boksu BFC 2: zacięte pojedynki i nokaut w pierwszej rundzie [ZDJĘCIA]

Sporo emocji przyniosła kibicom gala bokserska BFC 2 w Nowym Sączu. Miejscową publiczność, co zrozumiałe, najbardziej rozgrzewały zwycięstwa lokalnych zawodników.

Najbardziej wyczekiwanym pojedynkiem, był występ Krzysztofa Twardowskiego, który niemal dwa tygodnie wcześniej sensacyjnie znokautował bardziej doświadczonego Krzysztofa Zimnocha. Tym razem przeciwnikiem „Twardego” był pochodzący z Węgier 22-letni Zoltan Lepsenyi. Sądeczanin bardzo szybko rozstrzygnął losy tego starcia posyłając rywala na deski już w pierwszej rundzie.

Na gali swoje dziesiąte miejsce w karierze odniósł Daniel Bociański pokonując jednogłośną decyzją sędziów Attilę Nagy'ego z Węgier w sześciorundowej walce. Był to powrót „Bociana” na ring po ponad dwuletniej przerwie. Było to starcie w „półciężkiej” kategorii wagowej.

Swoje walki wygrali również Michał Olaś, który pokonał Wojciecha Roja oraz debiutant na zawodowym ringu Sebastian Rembecki, a wyszedł on zwycięsko ze starcia z Michalem Gazdikiem.

Nieodłącznym elementem gal z cyklu BFC jest wsparcie dla „Sztafety Pomocy” prowadzonej przy Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu. Tym razem pieniądze zbierane były na leczenie Dominika, ucznia sądeckiego „Ekonoma”. Z licytacji, w której stawką były koszulki piłkarskie i rękawice bokserskie z autografami udało się zebrać ponad 4 tysiące złotych. Aktywne były również inne formy zbiórki, więc dokładną kwotę pomocy poznamy w najbliższych dniach.

([email protected])

Gala BFC 2
W Nowym Sączu odbyła sie gala boksu BFC 2


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe