Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
15/06/2021 - 11:20

Klaudia Zwolińska się nie zatrzymuje! Tym razem triumfowała w Pradze

Sądecka kajakarka Klaudia Zwolińska przygotowująca się do startu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio wygrała Puchar Świata w Pradze. To kolejne znakomite osiągnięcie naszej zawodniczki.

Pod koniec lipca w Tokio rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie. W polskiej kadrze na imprezę nie zabraknie przedstawicieli Nowego Sącza. Nasze miasto będą reprezentować kajakarka Klaudia Zwolińska i jej kolega Grzegorz Hedwig z klubu Start.

Oboje przygotowują się już do startu w najważniejszych zawodach czterolecia. W ostatni weekend świetną formę potwierdziła Klaudia Zwolińska, która triumfowała na torze Troia w czeskiej Pradze, gdzie odbywał się Puchar Świata.

Sądeczanka najlepsza była już w półfinale. Swoją wielką klasę potwierdziła również w wielkim finale, nie dając rywalkom żadnych szans. Dobrze spisała się także Natalia Pacierpnik z KKK Kraków, która zajęła drugą pozycję. Na powtórkę liczymy już na samych Igrzyskach. Miejmy nadzieję, że również w Tokio kajakarka będzie najlepsza. ([email protected], fot.: MP)Dziękujemy za przesłanie błędu